Tipy Deník

KICK ITALY 2017 FINAL PARTY a Zakončení sezony 2017

Akce již skončila

Tradiční akce nejen pro koloběžkáře všeho druhu, pohlaví, věku, vyznání i stroje, letos opět po několika letech v oslavném duchu
6. – 8.10.2017, Zadov, Chata Cihelny.

V krásném prostředí Šumavy se sejde okolo stovky koloběžkářů a fanoušků projektu KICK ITALY 2017, aby zde slavnostně zakončili koloběžkovou sezonu 2017, oslavili historicky první zdolání Giro d´Itala na koloběžce a vyslechli si rovněž další zajímavé nejen koloběžkové příběhy, které přinesl uplynulý rok.

Můžete se těšit nejen na hodně intenzivní setkání s týmem KICK ITALY 2017, ale také na povídání Marka Jelínka a Michala Kohoutka, kteří zdolali Jižní Ameriku na koloběžce, bohatý raut, hudbu do ranního kuropění a samozřejmě také poslední závod sezony a … spousty dalších parádních zážitků.

Pátek 6.10.2017
Příjezd účastníků v odpoledních až večerních popracovních hodinách. Ubytování, večeře, pivo, limo, šumavský tataráček a jiné dobroty, všeobecné veselí, hodně hudby a tance a povídání…
Oblíbená videodiskotéka, kterou povede již tradičně DJ BULLET a také všichni, kdo se budou chtít do DJ řemesla zapojit, je samozřejmostí.

Sobota 7.10.2016
Po snídani cca v 10:00 bude zahájen koloběžkový program, při kterém se vydáme nejprve na Kvildu na obídek do našeho oblíbeného zařízení Na Kvildě (www.nakvilde.cz). Polévka, čajíček apod.
Poté dle chutí a nálady budeme pokračovat v různých skupinách dle zdatnosti účastníků na hřebeny Šumavy nebo jinam. Pro ty, kterým se nikam nebude chtít, bude připraveno lenošení Na Kvildě a konzumace místních dobrot a nápojů všeho druhu.
Návrat na Zadov do cca 18:00, večeře.
Po večeři start koloběžkových cestovatelských přednášek a v mezidobí proslulý Šumavský raut.

Můžete těšit na to nejlepší, co sezona 2017 přinesla:
• KICK ITALY 2017 – Giro d´Italia na koloběžce. Velké povídání za účasti všech členů týmu a převážné části supportu
• Kam až Dojedeme? Na koloběžce napříč světadíly – Marek Jelínek a Michal Kohoutek o přejezdu Jižní Ameriky na koloběžce a dalších cestovatelských plánech

Na Šumavu dorazí i mnoho dalších koloběžkových cestovatelů, závodníků a majstrů světa, kteří se velmi rádi podělí o své zážitky, fígle, tréninkové plány a kutilské dovednosti, a to nejen s osobami pohlaví opačného:)
Po skončení hraje DJ Bullet na přání do ranního kuropění.

Neděle 8.10.2016
Po těžkém vstávání a snídani poslední závod sezony.
10:00 start kritéria do vrchu Stachy – Cihelny. Systém závodu (klasika vs. Gundersen), je v jednání.
Po dojetí posledního závodníka vyhlášení vítězů a odjezd domů.

Ubytování
Chata Cihelny (www.chatacihelny.cz) na šumavském Zadově.
Jednoduché ubytování na vícelůžkových pokojích. Sociální zařízení na chodbě. Kapacita cca 100 osob (očekáváme, že by měla být zaplněna).
K dispozici celá řada dalšího sportovního vyžití - fotbálek, nohejbálek, tenísek, saunička atd. a zejména bezvadná hospůdka s přednáškovou místností a tanečním parketem v jednom. To znamená samozřejmě rovněž řadu nekoloběžkových soutěží a turnajů všeho druhu počínaje nohejbalem a konče hodem psa na cíl.
Pokud dáváte přednost tišším pokojům, uveďte vše prosím v přihlášce. Pokud si myslíte, že budete chodit spát mezi posledními, uveďte to taktéž, ubytujeme Vás přímo nad hospůdkou.

Stravování
V pátek večeře a následně kus Šumavského rautu, tataráček, topinky apod.
V sobotu snídaně a večeře a po večeři mezi přednáškami bohatý proslulý Šumavský raut.
V neděli snídaně.

Cena akce a přihlášky
1400,- Kč / osoba za kompletní akci a tedy zahrnuje
• Ubytování na dvě noci
• Stravování včetně Šumavského rautu (viz výše)
• Kompletní program
• Další využití areálu Chaty Cihelny (fotbalové hřiště apod.)
Přihlášky co nejdříve, ale nejpozději do 30.9.2017 na mail vlasek@ultimaproduction.cz. Uveďte jméno a příjmení osob, které přihlašujete a případně specifikaci klidného/rušného pokoje.
Místo na tomto ojedinělém setkání je rezervováno po zaplacení zálohy ve výši 500,- Kč na bankovní účet č. 176031302/0300, a to taktéž nejpozději do 30.9.2016. Do zprávy pro příjemce uveďte jméno (jména), účastníků, za které platíte. V případě následné neúčastí záloha propadá.

P.S: Přijet na místo lze pro fajnšmekry již klidně od středy. V tu dobu probíhá značně neoficiální program, jak mnozí vědí:)
BUDEME SE TĚŠIT NA VIDĚNOU, LETOS JE OPĚT CO SLAVIT!

od  6. 10.  (20:00)
do  8. 10.  (12:00)
Zadov 24, Stachy
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT