Rosetta a hosté 
KDY: Sobota 2. listopadu od 18 hodin
KDE: Městské kulturní středisko Vimperk
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Společný koncert pěveckých sborů, kde vystoupí komorní sbor Rosetta Čkyně se sbormistrem Jaroslavem Fafejtou, pěvecký sbor Canto při VSG Vimperk pod vedením Jany Tláskalové a pěvecký sbor ZŠ Smetanova Vimperk pod vedením Ivany Böhmové, se chystá ve vimperském MěKS v sobotu 2. listopadu od 18 hodin. Vstupné je dobrovolné.

Vzpomínkový koncert na pana učitele Jana NováčklaZdroj: Deník

Vzpomínkový koncert na pana učitele Jana Nováčka
KDY:
 Sobota 2. listopadu od 17 hodin
KDE: ZUŠ Netolice
ZA KOLIK: Vstupné dobrovolné

Město Netolice a ZUŠ Netolice ve spolupráci s kapelami Netolička a Šumavanka připravily akce s názvem Vzpomínkový koncert na pana učitele Jana Nováčka aneb První setkání bývalých žáků LŠU a ZUŠ Netolice s hudebním nástrojem i bez. Koncert se uskuteční v sobotu 2. listopadu od 17 hodin v sále ZUŠ Netolice. Vystoupí: Netolička s kapelníkem Michalem Veselým, Šumavanka s kapelníkem Václavem Rožboudem a Orchestr LŠU Netolice složený ze všech bývalých žáků pana učitele Jana Nováčka. Vstupné je dobrovolné.

Barbarský halloweenZdroj: Deník

Barbarský halloween
KDY: Sobota 2. listopadu od 19 hodin
KDE: Club BarBar Husinec
ZA KOLIK: Zdarma

Užít Halloween stylově mohou Husinečtí v sobotu 2. listopadu od 19 hodin v Clubu BarBar. Pořadatelé je ústy Marie Tomanové, předsedkyně kulturní komise města Husinec, vyzývají, aby oprášili masky a nechali projevit své horší, strašlivější, ošklivější a neunečesanější Já. Kouzla a čáry jsou prý zaručeny. Halloweenskou zábavu pořádá město Husinec, vstup je zdarma.

Halloween partyZdroj: Deník

Halloween party
KDY:
 Sobota 2. listopadu od 14 hodin
KDE: Panský pivovar Vlachovo Březí
ZA KOLIK: Zdarma

V pořadí 3tí Halloween Party v Panském pivovaru připravují ve Vlachově Březí. Pro děti je na odpoledne od 14 hodin připraven dětský program. Večer pak děti vystřídají dospěláci. Po celou dobu bude hrát hraje DJ MAKI. Pořadatelé jen upozorňují, že důležité je mít halloweenské masky