VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Hlasování

Hlasování O miminka Prachatického deníku v jednotlivých měsících roku 2016.

Hlasování O miminko Prachatického deníku za rok 2016 začne v pondělí 27. února

Prachatice – Dvanáct miminek, která zvítězila loni v jednotlivých měsíčních kolech, už známe.

Hlasování: Vyberte Miminko Prachatického deníku za rok 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Dvanáct miminek, která vyhrála jednotlivá měsíční kola v roce 2016, bojuje o vaše hlasy v anketě Prachatického deníku, která určí miminko roku 2016. A tak nakoukněte do galerie a dejte hlas tomu, které je vám nejsympatičtější.

Hlasování se chýlí ke konci. Vyberte miminko za prosinec 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během prosince v rubrice Narodila jsme se, můžete do pondělí 20. února vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas. Internetové hlasování končí v sobotu ve 12 hodin.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za listopad 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během listopadu v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 23. prosince vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas.

Vyberte miminko za měsíc září 2016

Prachaticko – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během září v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 21. října vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas v anketě.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za měsíc srpen 2016

Prachatice /FOTOGALERIE, ANKETA/ - Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během srpna v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 23. září vybírat to nejsympatičtější a dát mu hlas v anketě.

Vybírejte miminko za měsíc červenec 2016

Prachatice /ANKETA, FOTOGALERIE/ - Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během července v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 19. srpna vybírat to nejsympatičtější.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za červen 2016

Prachaticko /FOTOGALERIE, ANKETA/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během června v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 22. července vybírat to nejsympatičtější.

Anketa: Hlasujte o miminko měsíce května 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během května v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 1. července vybírat to nejsympatičtější.

Anketa: Hlasujte o miminko měsíce dubna 2016

Prachaticko/ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během dubna v rubrice Narodila jsme se, můžete až do pátku 10. června vybírat to nejsympatičtější.

Anketa: Hlasujte O miminko Prachatického deníku za měsíc březen 2016

Prachaticko /ANKETA, FOTOGALERIE/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během března v rubrice Právě jsme se narodili, můžete až do pátku 20. května vybírat to nejsympatičtější.

Hlasujte O miminko Prachatického deníku za měsíc únor 2016

Prachaticko – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během února v rubrice Právě jsme se narodili, můžete až do pátku 29. dubna vybírat to, které je vám nejsympatičtější.

Dejte hlas nejsympatičtějšímu miminku za leden 2016

Prachaticko /FOTOGALERIE, ANKETA/ – Z deseti nominovaných miminek, která jsme zveřejnili během ledna v rubrice Právě jsme se narodili, můžete až do pátku 25. března vybírat to, které je vám nejsympatičtější.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT