VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Česko zpívá koledy

Koledy spojí Prachaticko se zbytkem republiky.

Česko zpívá koledy - seznam skladeb

Strakonicko - Středa 13. prosince se už kvapem blíží, a s ní vánoční akce Česko zpívá koledy.

Prachaticko se spojilo s republikou při zpěvu koled

Prachaticko /FOTOGALERIE/ - Nová Pec, Horní Vltavice a Záblatí. Ti malé obce na Prachaticku se připojily ve středu 10. prosince 2014 k Česko zpívá koledy. Děkujeme za Vaši účast v obrovském celorepublikovém sboru. 

Plné náměstí v Prachaticích zpívalo koledy s Deníkem

Prachatice /FOTOGALERIE, VIDEO/ – Na pět set zpěváků v čele se starostou města Martinem Malým a radními Janou Krejsovou, Hanou Mrázovou, Radkou Paulovou, Vladimírem Langem a Václavem Kunešem zazpívalo na prachatickém Velkém náměstí při Česko zpívá koledy. Na Prachaticku zpívalo 1200 lidí.

Prachatičtí zahnali zimu koledami a vánočním vínem

Prachatice /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Potřetí se Prachatičtí sešli na Velkém náměstí a spolu s dalšími městy a obcemi zpívali koledy.

Prachatická hvězda zněla na mapě koled mnohohlasým sborem

Prachatice /FOTOGALERIE, VIDEO/ - Mapa akce Česko zpívá koledy se letos opět rozsvítila dalšími hvězdami. Ta prachatická zářila a zněla jasně.

Kvilda zpívala s Českem koledy

Kvilda /FOTOGALERIE/ - Už podruhé se do Česko zpívá koledy zapojila šumavská obec Kvilda v čele se starostou Václavem Vostradovským.

Husinečtí si užili Česko zpívá koledy u stromečku

Husinec /FOTOGALERIE/ - Více než sto padesát Husinečáků neodradilo středeční nepříznivé počasí a přišli zpívat koledy s celým Českem a Českým rozhlasem. „Bylo to úžasné, počet zpěváků mě osobně překvapil. Všichni zpěváci byli skvělí a jsem ráda, že lidé vyšli zpívat ke kostelu z tepla svých domovů. Moc jsme si to užili a jsme rádi, že jsme se mohli do Česko zpívá koledy zapojit," popsala atmosféru v Husinci starostka Ludmila Pánková.

Vimperští zpívali koledy s celým Českem

Vimperk /FOTOGALERIE/ - Stovka zpěváků se sešla ve středu před šestou hodinou večer na náměstíčku U Jelena ve Vimperku. Se zbytkem republiky se spojili prostřednictvím akce Česko zpívá koledy. O úžasnou atmosféru ve Vimperku se postaralo Městské kulturní středisku ve Vimperku a zpěváci a hudebníci z místních škol. Nechyběl ani dechový orchestr pod taktovkou Petra Staňka.  Děkujeme Vimperku za účast v monstrózní akci s regionálním Deníkem a Českým rozhlasem. 

Prachatice a Česko zazpívají koledy

Prachatice – Letos potřetí se sejdou Prachatičtí na Velkém náměstí, aby se zapojili do Česko zpívá koledy. Letos to bude ve středu 10. prosince v šest hodin vpodvečer.

Volary a Česko zazpívají koledy

Volary - Město a jeho obyvatelé se v letošním roce zapojí do Česko zpívá koledy. Volaráci se sejdou 10. prosince na náměstí, aby zazpívali pět koled.

Šest známých koled spojí i Prachaticko

Prachaticko – Nesem vám noviny, Narodil se Kristus Pán, Půjdem spolu do Betléma, Den přeslavný jest 
k nám přišel, Pásli ovce Valaši a Vánoce, Vánoce přicházejí.

Husinec a Česko zpívají koledy

Husinec – Osm míst na Prachaticku se zapojí ve středu 10. prosince do Česko zpívá koledy s Prachatickým deníkem. Bude mezi nimi také Husinec.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT