Fotosoutěž Úsměv Deníku odstartovala 6. března 2024. V druhém kole ankety Vám představujeme dalších 10 soutěžících. Hlasovat můžete od středy 13. března od 8 hodin do úterý 19. března do půlnoci.

Úsměv sluší každému. Je tu soutěž pro všechny děti. Zapojíte se také?

Soutěž Úsměv Deníku je jednoduchá, stačí zaslat fotografii potomka se jménem a adresou (pouze město) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz. Snímky můžete posílat neustále, o postupech Vás budeme informovat na našich webových stránkách v rubrice Miminek.

close Pochlubte se úsměvem. info Zdroj: Shutterstock zoom_in Pochlubte se úsměvem. Zapojte se do fotosoutěže Úsměv Deníku, pošlete fotografii dítěte se jménem a adresou (pouze město) na e-mailovou adresu dite@vlmedia.cz.

Pojďme společně vytvořit velkou galerii úsměvů, kterou můžeme předávat dál a vykouzlit tak úsměv na tváři u co nejvíce lidí. Potěšte babičky, dědečky, učitelky, maminky, tatínky, kamarády, kteří uvidí Vaši ratolest v Deníku. A ještě vyhrajte hodnotné ceny.

A na co se můžou vítězové soutěže těšit? Na cenu, originální titul Deníku i památku v novinách! A my už se velmi těšíme na Vaše veselé snímky!

V prvním kole fotosoutěže Úsměv Deníku 2024 vyhrál roztomilý chlapeček Filípek z Berouna. close Filípek, Beroun. info Zdroj: Se souhlasem rodiny zoom_in Filípek z Berouna - vítěz prvního kola fotosoutěže Úsměv Deníku 2024.Vítěz minulého kola týdenní ankety tak postupuje do celorepublikového finále.
Moc gratulujeme!
Mončičák. Legendární hračka, která dobývala hračkářství i v Československu, letos slaví 50 let od uvedení na trh. Znáte její historii?

Fotosoutěž je založena na formě anket. O hlasování rozhodujete jen vy na našich webových stránkách! Jednotliví vítězové týdenních kol postoupí do celorepublikového finále.

Zajímavost:
Na úterý 5. října připadá Mezinárodní den úsměvu. Tento den si připomínáme od roku 1999, ale celé to začalo již v roce 1963, kdy americký malíř a tvůrce reklam Harvey Ross Ball dostal za úkol vytvořit něco, co by pomohlo podpořit a posílit morálku zaměstnanců jedné americké pojišťovací společnosti. A tak umělec namaloval dnes již legendárního smajlíka - usmívající se tvář. Harvey Ball založil v roce 1999 nadaci World Smile Foundation jako neziskovou charitativní společnost, která mimo jiné pořádá Světový den úsměvu - den věnovaný "dobré náladě a dobrým skutkům". Sloganem tohoto dne je "Udělejte laskavost - pomozte jedné osobě usmát se".

Soutěžní hlasování se řídí pravidly, která najdete na našem webu.

Hlasování na našem webu je nastaveno tak, aby vašemu malému favoritovi mohl poslat hlas opravdu každý, kdo chce. Hrajte, prosím, fér.

close Facebook Deník Styl je tu pro každého. info Zdroj: Deník/Denisa Lottmannová zoom_in Facebook Deník Styl je tu pro každého.

„Den, kdy se člověk ani jednou nezasmál, by měl považovat za ztracený.“
Victor Hugo

Ke štěstí, připravit, pozor, teď!