deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Tepličtí hasiči zlikvidovali požár osobního auta: Při požáru v Teplicích - Kozlíkách se nikdo nezranil. Příčina plamenů byla pravděpodobně technická závada.
Válka na Ukrajině: Ruské síly provedly 87 úderů na obce Bilopillia, Yunakivka, Velyka Pysarivka a Krasnopillia. Zranily jednoho člověka.
EU pohrozila Srbsku a Kosovu: Uvedla, že pokud nezabrání opakování násilností, které byly po sporných volbách, zavede vůči nim trestní opatření.
Výhružky smrtí: Muž z New Hampshire byl zatčen a obviněn z vyhrožování zabitím nejmenovanému senátorovi USA.
Průlom v léčbě rakoviny vaječníků: Nová kombinace léků prokazatelně výrazně zmenšuje nádory u téměř poloviny pacientek, informuje deník The Guardian.
Postup bojů: Ukrajina je připravena otevřít pro obyvatele ruské Bělgorodské oblasti humanitární koridor, uvedl Kyjev.
Očistný obřad ve Svatopetrské katedrále: Arcibiskup očistil znesvěcený oltář, na který se ve čtvtrek postavil nahý Polák na protest proti válce na Ukrajině.
Válka na Ukrajině: V blízkosti okupovaného Melitopolu se ozvalo nejméně 6 výbuchů, tvrdí Kyjev.
Lidé sbírali odpad v Krkonoších: V národním parku dnes druhým dnem pokračovala akce Čisté Krkonoše. Zapojily se do ní desítky dobrovolníků.
V Hongkongu byli zadrženi čtyři lidé: Drží je za výtržné chování na veřejném místě a činy s pobuřujícím úmyslem, tvrdí tamní policie.
Erdogan nadále prezidentem: Turecký prezident vyzval Turky, aby odložili své neshody a soustředili se na budoucnost.
Tkadlčík uthl armádní letoun CASA C-295: Strongman na vojenském letišti v Praze táhl dvacetitunové letadlo hned dvakrát. Poprvé necelých 10 metrů, podruhé 20.
Nejhorší havárie za celé století: Premiér Módí prohlásil, že lidé, kteří mohou za smrtelnou železniční nehodu na východě Indie, budou tvrdě potrestáni.
Požár skládky s nebezpečným odpadem: Hasiči v Hradčanech aplikují pěnu, abych požár dostali pod kontrolu a snížili vývin kouře a zplodin hoření.
Smrtící nehoda na Jíčínsku: Řidič na silnici č. 35 mezi obcemi Konecchlumí a Úlibice vyjel mimo cestu a vrazil do stromu. I se spolujezdcem zemřel.
Pokus o vraždu v Plzni: Krajští kriminalisté vyšetřují útok v jednom z bytů v ulici Táborská. Útočník včera bodl muže do břicha.
Požár skládky s nebezpečným odpadem: Zásah komplikuje silný vítr. V akci je chemická laboratoř, která měří koncentrace zplodin v ovzduší.
Jednonohý zločinecký boss jde na 11 let za mříže: Pět let utíkal Brit Richard Wakeling spravedlnosti. Byl na seznamu nejhledanějších osob Národního kriminálního úřadu.
Riziko z oceánů plné bakterií: Floridské pláže zaplavují chuchvalce ze zhruba 8000 kilometrů široké chaluhové masy, která pluje Atlantským oceánem.
Napětí mezi Německem a Čínou: Německý ministr obrany Pistorius vyzval Čínu, aby přestala verbovat německé vojenské expiloty pro výcvik vlastních sil.
Úspěšná záchrana velryby: Po náročné osmihodinové záchranné misi se konečně podařilo osvobodit keporkaka, který uvízl ve vodách jižně od Sydney.
Protesty proti dostihům se vymkly kontrole: Policie anglickém hrabství Surrey zatkla 19 demonstrantů za práva zvířat. Chtěli narušit Epsom Derby.
Kokain v přepravkách na banány: Řecká policie našla ve dvou kontejnerech s banány desítky balíčků drogy v hodnotě 3,2 milionu eur.
Protivládní protesty v Senegalu: Počet mrtvých po násilných demonstracích stoupl na 15, uvedla policie.
Itálie zadržela dvě lodě na 20 dní: Záchranná plavidla nevládních organizací Sea-Eye 4 a Mare*Go porušily nový zákon o záchraně migrantů.