Předplatit Deník
Přihlásit

Právě teď

Babiš v debatě Deníku zhodnotil eurovolby: Hnutí ANO v nich zvítězilo. V Evropském parlamentu jedná mimo jiné s frakcí ALDE a Renew Europe.
Plán Křetínského skupiny EPCG: Schválil jej německý antimonopolní úřad, jde o plán na převzetí podílu v ocelářské divizi německé firmy Thyssenkrupp.
Spor kvůli pronájmu haly: Essen musí dát zdejší halu k dispozici pro sjezd AfD, rozhodl správní soud.
Policisté předali případ správnímu úřadu: Muži zadržení před Úřadem vlády spáchali podle policie přestupek.
Hrabě chtěl odpočívat u jelenů: Teď mu u hrobky v Litvínově postaví hřiště.
V Bruselu se koná alianční jednání: Estonsko chce, aby spojenci z NATO investovali na obranu 2,5 procenta HDP.
Půjčka zaměstnancům Liberty Ostrava: Poskytne ji Moravskoslezský kraj, bezúročně, ve výši 25 000 korun. Má jim pomoci, než dostanou mzdu, řekl hejtman.
Zemřela česká zpěvačka Victoria: Zavraždit ji měl její manžel Thomas Blyth, následně spáchal sebevraždu. Victorii bylo 40 let. Červené barety nadchly tisíce dětí: Elitní vojenská jednotka uspořádala den otevřených dveří na letišti v Prostějově.
Boj o titul šampiona: Jiřího Procházku čeká odveta s Alexem Pereirou o titul šampiona UFC 29. června.
Třetí major golfové sezony US Open: Na hřišti Pinehurst Resort jej zahájili nejlépe domácí Američan Patrick Cantlay a Rory McIlroy ze Severního Irska.
Nechranickou přehradu a lom má spojit kanál: Obří soustava dá lepší ochranu. V bytě v Klatovech vypukl požár: Obyvatele evakuovali. Policie pátrá po voze.
Jaromír Soukup již není v představenstvu: Valná hromada jej odvolala z čela společnosti Barrandov Televizní studio, která provozuje televizi Barrandov.
Dovolená v evropských destinacích: Čechům se letos prodraží kvůli oslabení koruny. Vyplývá to z analýzy investiční platformy Portu.
Přejezd u nymburského sídliště neotevřou týdny: Houkání vlaků by bylo neúnosné, říká správce. U Varnsdorfu vyroste průmyslová zóna: Město prodalo pozemek za téměř 100 milionů. Změna na trase do Prahy: Část nové dálnice D4 se zprovozní řidičům od pondělí. Sesuv ornice a zaplavené domy v Dražejově: Pomoci má posílení kanalizace a poldr. Pod stan jinak v blízkosti Brd: Manželé ve Skořicích vsadili na glamping. Loňská sezona pro ně byla první. V Olomouci v noci hořela ubytovna: Hasiči evakuovali 27 lidí, asi desítka se nadýchala zplodin, po ošetření byli ponecháni na místě, škoda 4 miliony Kč.
Florida porazila Edmonton i potřetí: V sérii vede 3:0 na zápasy a v noci na neděli může získat první Stanley Cup v klubové historii.
Příští týden se výrazně oteplí: Do Evropy míří vlna veder, brzy zasáhne i Česko. Teploty vyšplhají nad 30 stupňů. Řidiči si mohou oddychnout: Oprava dálnice ve směru na Německo končí.
Ocenění za román Hodiny z olova: Spisovatelka Radka Denemarková dnes převezme rakouskou Cenu Franze Kafky.