deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Deník.cz Právě teď

Prezidentské volby: V závěru kampaně překonává Pavel na sociálních sítích Babiše.
König pokračuje v superbikovém MS: Dvacetiletý český motocyklový jezdec podepsal roční smlouvu s týmem Orelac Racing Movisio.
V ČR jednali zástupci zemí EU i Ukrajiny: Debatovali o možnosti zřízení tribunálu pro stíhání zločinu agrese vůči Ukrajině.
Brněnská kauza Stoka: Státní zástupce se odvolal proti rozsudku. Pro některé obžalované požaduje přísnější tresty.
Zítra začíná 2. kolo prezidentských voleb: Lidem volební lístky domů nedorazí, dostanou je až přímo ve volební místnosti.
Reality show Hra na oliheň: Již tři účastníci potřebovali během natáčení zdravotní ošetření. Netflix veřejnost ujišťuje, že nejde o nic vážného.
Rozdělení ČEZ: Legislativní rada vlády nedoporučila paragraf týkající se možného rozdělení firmy.
Kriminalisté rozbili hackerskou síť Hive: Za poslední rok a půl stála za více než 1500 těžkými kybernetickými útoky na firmy a zařízení po celém světě.
Nová pravidla pro rybáře: Největší změnou je zredukování lístků. Mělo by jim i ubýt papírování a sjednotí se postup lovu v pstruhových revírech.
Prezidentská návštěva: Zeman v neděli a v pondělí navštíví Srbsko. Zúčastní se na místě také otevření Českého domu.
Obnovený provoz na Osoblažce hlásí problém: Po sedmi měsících vydržely vlaky jezdit jen necelý den, neboť se pokazila lokomotiva. Cestující znovu vozí autobusy.
Mezinárodní olympijský výbor chce na OH Rusy: Hledá cestu, jak jim v Paříži umožnit start jako neutrální sportovci navzdory výzvě Zelenského, aby jim účast zakázal.
Sexuálně obtěžovali studentky a stále učí: 6 žen popsalo obtěžování kantorů. Experti kritizují vlažné řešení problému ze strany školy, informují Seznam zprávy.
Kvůli mrazu zemřelo v Japonsku už 5 lidí: Sněhová bouře se také prohnala jihokorejským Seoulem a zkomplikovala dopravu chodcům i řidičům.
Krasobruslařka Rychtaříková postoupila na ME: V krátkém programu atakovala osobní rekord a jako poslední postoupila do sobotních volných jízd.
Podpora Ameriky: Biden zvažuje, že v únoru kolem výročí začátku invaze navštíví Evropu, aby dal najevo podporu Kyjevu.
Romové u voleb: Měli by se víc zajímat o politiku, chodit k volbám a neměli by podléhat slibům, míní zmocněnkyně Fuková.
Volba prezidenta: Již dnes někteří Češi v zahraničí volí jednoho ze dvou kandidátů na dalšího prezidenta. První budou volit v Americe.
Konflikt na Ukrajině: USA označily ruskou žoldnéřskou Wagnerovu skupinu za nadnárodní zločineckou organizaci.
29letá žena předstírala, že je středoškolačka: Několik dní navštěvovala školu v New Jersey. Škole doložila falešné dokumenty.
Střelba v Kalifornii: Podezřelého z vraždy v kalifornském přístavním městě Half Moon Bay obvinili ze sedmi vražd.
Prezidentské volby: Zájem pacientů o možnost volit je v nemocnicích ve Zlínském kraji mírně vyšší než před dvěma týdny.
Zimní hry pro hendikepovanou mládež: Poprvé je pořádají Jižní Čechy. Sportovci přijeli na Lipno ze zemí Visegradské čtyřky.
Vláda chystá rozdělení ČEZ: Minoritní akcionáři se obávají znehodnocení svých podílů, informují Seznam zprávy.
Neúspěšný boj proti drogám: V Barmě po vojenském převratu před dvěma lety opět výrazně posílilo pěstování opia.