deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Právě teď

Zásahovka v akci: Její členové hledali zbraně u muže z Ostravy.
V nominacích na Zlaté glóby vede film Barbie: Těsně za ním je Oppenheimer.
Pražská teplárenská zvýší ceny tepla: Konkrétně od začátku příštího roku, pro domácnosti, o šest procent. Důvodem je růst nákladů na distribuci tepla.
Politický pat v Pardubicích: Opozice po korupční kauze naráží na koaliční blok.
Výroba ručního skla: Sklárna v Květné na Uherskohradišťsku ji v lednu ukončí téměř po 230 letech. Důvodem jsou ceny energií.
Blokáda silnič. přechodu mezi Ukrajinou a Polskem: Stále trvá, uvedli organizátoři.
Obchvat Brodu u Šmolov opět na scéně: Přibývají varianty i protesty. Třebíčská nemocnice má nový babybox: Ten předchozí zachránil dvě děti. Přeštický kostel už je po rekonstrukci: První mši sloužil biskup.
Rusko viní „obyvatele Česka”: Konkrétně z pokusu o vraždu v souvislosti se sítí spolupr. ukrajinských tajných služeb, kteří plánovali útoky na Krymu.
Řidič na Sokolovsku ujížděl policistům: Zastavil ho až výstřel.
Co nejvíc hledali Ukrajinci na Googlu: Letos to byly nejvíce poplachy, odpojování proudu a Prigožin.
Problémy kolem veřejných zakázek: Změny na pardubickém magistrátu kvůli vyšetřování manipulací koalice zastavila.
V Němčičkách se konečně lyžuje: Na nejníže položeném svahu v České republice začínají kurzy pro školy. Po úrazu skončil na vozíku: Jeden špatný krok změnil Kubovi z Liberce život. Bodl kudlu otčímovi přímo do břicha: Mladík stráví za mřížemi deset let. Požár je vyhnal z domu v Husinci: Rodiny s malými dětmi potřebují nutně bydlení. Kuriózní případ v Ostravě: Zdrogovaný, celostátně hledaný muž chtěl mermomocí uklidit autobus v Porubě.
ČR si v evropském žebříčku inflace mírně polepšila: Ze 41 států ji podle analýzy měla šestou nejvyšší, v říjnu byla v ČR pátá nejvyšší.
Euforie, senzace a olympijský sen: Poznejte házenkářky, které pobláznily Česko.
Volby do Evropského parlamentu: Lídrem kandidátky SOCDEM bude Lubomír Zaorálek.
Listopadová inflace 7,3 procenta: Byla mírně nad prognózou ČNB hlavně kvůli vývoji regulovaných cen. V lednu ČNB čeká pokles inflace ke 3 %.
Bombový útok na tři velvyslanectví v Praze: Mladík, který jej plánoval, dostal podmínku.
Prohlášení polského ústavního soudu: Finanční tresty, jež Polsku v souvislosti s těžbou v dolu Turów uložil Soudní dvůr EU, jsou v rozporu s polskou ústavou.
Havlíčkův Brod se dočkal jihovýchodního obchvatu: Otvírají ho už v pondělí. Hlavní provoz začne v úterý dvanáctého prosince.