Play  off o 7. - 10. místo druhé hokejbalové ligy začalo dvěma zápasy v Táboře. Již ty naznačily, jakým směrem se asi série mezi Kalichem Tábor (7. po základní části) a Flames Volary (10.) bude ubírat. Hokejbalisté od Jordánu doma zvtězili 20:1 a 9:1.

V domácím prostředí chtěli volarští Flames soupeře překvapit, nebo ho alespoň trochu potrápit. První třetina vůbec nanapovídala tomu, že by domácí měli odejít ze hřiště s debaklem. Tábor vedl od 4. minuty a druhou branku vstřelil až v samém závěru první třetiny v oslabení. Ve druhé třetině se však začínala na hřišti projevovat zkušenost hráčů z Tábora, kteří vytáhli skóre až na 0:8. A třetí třetina již jen vše dokonala. Hosté přidali dalších osm branek a postupují do souboje o 7. místo proti Vikings ČB. Ti porazili 3:0 na zápasy Novou Včelnici.

Flames Volary - Kalic Tábor 0:16 (0:2, 0:6, 0:8). Vyloučení: 6:5. Využití přesilovek: 0:2, Oslabení: 0:1. Střely na branku: 14:41.