Příbram patří mezi spolufavority soutěže, v polovině soutěže byla v tabulce druhá a v souboji proti Netolickým velkým favoritem.
První sobotní utkání se hrálo v režii domácího favorita. První sadu vyhrálo béčko Příbrami 25:18. Ve druhém setu uhráli Netoličtí o bod více a ve třetím dějství zvítězili domácí s přehledem 25:13.

Odveta již byla vyrovnanější a první sadu dokonce vyhráli Netoličtí 25:19. I druhý set byl vyrovnaný, v koncovce se však štěstí přiklonilo na stranu domácích, kteří zvítězili 25:22. Od třetího setu nebylo o vítězi utkání pochyb. Domácí ho vyhráli vysoko 25:17 a čtvrtý set dokonce 25:9.

Netoličtí tedy odjeli z Příbrami bez bodu a v tabulce zůstávají na osmém místě. Nyní v sobotu přijede do Netolic pražská Pragovka, která je aktuálně šestá s náskokem pěti bodů na Netolice.