Tentokrát odjeli oslabeni o čtyři hráče, bez svých dvou útočných opor (Petr Šanda a Luděk Filip), blokaře (Ondřej Jileček) a libera (Roman Vácha). Trenér Netolic tak neměl moc na výběr a na post univerzála tak opět postavil blokaře Jakuba Škodu. Během obou utkání tak nebylo možno střídat jak na postech blokařů, které obsadili Lukáš Holeček a František Reindl, tak na postu libera, kde opět zářil Zbyněk Baron. Ale i Turnov vstoupil do obou zápasů bez svých reprezentačních opor Petra Konečného a Petra Pláteníka.

Turnov – Netolice 3:1 (17:25, 26:24, 25:18, 25:19). Netolické družstvo vstoupilo do prvního zápasu s velkým soustředěním. Nahrávky se ujal Jan Suchý a posty smečařů obsadili Ondřej Mach a David Tříska, které střídal dle rozhodnutí trenéra Milana Holečka smečař Jan Filip. První set této sestavě vyšel – technické časy 6:8 a 12:16, oddechový čas soupeře 13:19 až na konečných 17:25. Druhý set začal dost obdobně, technický čas 7:8, první dva oddechové časy Turnova 14:15 a 14:18, ale pak Turnov střídá a začíná pomalu dotahovat. Netolice zastavují jejich rozjezd za stavu 17:19, ale pak se stav otáčí na stranu domácích. Ve velmi dramatické koncovce vítězí turnovští volejbalisté a svou výhrou ukončují nadvládu hostujícího týmu. Netolickému družstvu nepomohla ani taktická varianta na dva nahrávače – na palubovce se představil Jaroslav Matys. První tým aktuálního pořadí tak zvítězil 3:1 na sety.

Turnov – Netolice 3:0 (29:27, 25:22, 25:19). Do druhého zápasu vstoupili netoličtí volejbalisté vcelku dobře (technický čas 8:7), ale pak soupeř odskakuje a zastavuje ho až oddechovým časem hostující trenér – 11:7. Netolice se nadechnou a nutí domácí k jejich oddechovým časům za stavu 19:15 a 19:17. Za stavu 20:20 Turnov opět střídá a Netolice ho zastavují svým druhým oddechovým časem (22:20). Ve vypjaté koncovce se za stavu 27:27 již Netolice neubránily tlaku Turnova a první set prohrávají. Druhý set přináší podobné drama až do koncovky setu (8:7, 16:15, 22:20). Koncovku však lépe zvládli domácí a netoličtí volejbalisté již nemají moc na výběr, vyhrát další set, nebo prohrát již ve třetím setu. I přes v celku vyrovnaný průběh zápasu (8:7, 16:14 a 19:18) nemají Netolice v koncovce dost sil na otočení vývoje zápasu. Turnov tak oprávněně vítězí a upevňuje svou první pozici v průběžném pořadí.

Netolické volejbalisty nyní čeká první přestávka, kterou větší část družstva stráví společně na horách. Svým domácím divákům se představí až 8. února proti družstvu VK Slovan Chabařovice z Ústí nad Labem. Popřejme hráčům Netolic brzké uzdravení, aby do tohoto zápasu již mohli nastoupit v plné síle a začali opět přidávat body do průběžného pořadí.

1. Zikuda Trutnov        19 5       63:31    55
2. Mladá Boleslav        16 8       60:33    50
3. Jablonec nad Nisou    15 9       53:38    45
4. Chabařovice        14 10   49:39    41
5. Netolice            13 11   47:49    37
6. Modřany            11 13   43:48    32
7. Ervěnice            10 14   42:51    31
8. Domažlice               9 15   41:55    30