Představilo se celkem osm týmů, které byly rozděleny do dvou skupin. „V každém týmu musely nastoupit minimálně dvě ženy,“ připomněla podstatu složení smíšených týmů za organizátory turnaje Vanda Chvalová a pokračovala: „Ve skupinách se hrálo systémem každý s každým na dva sety do pětadvaceti bodů. Pokud byl součet bodů za oba sety stejný, přišlo na řadu pravidlo o Zlatém míči. V zápasech o pořadí se již hrálo na dva vítězné sety.“

Volejbalisté se sjeli na turnaj smíšených družstev do Prachatic.Volejbalisté se sjeli na turnaj smíšených družstev do Prachatic.Zdroj: Deník/Vladimír KlímaDo semifinálových bojů postoupila vždy nejlepší dvě družstva ze skupin. Týmy na třetích místech si zahrály o místo páté, čtvrtí ve skupinách pak o místo sedmé. Do souboje o celkové vítězství se nakonec probojovaly týmy prachatického áčka a Sokola Strunkovice nad Blanicí. Prvenství nakonec zůstalo doma.

Konečné pořadí: 1. Prachatice A, 2. Sokol Strunkovice nad Blanicí, 3. Vodňany, 4. Lhenice, 5. Bavorov, 6. Prachatice B, 7. Protivín, 8. Prachatice C. Nejmladším hráčem turnaje byl patnáctiletý Petr Chval, nejstarším pak Alexander Zikmund (ročník 1952).