První tým dospělých TK Prachatice hostil na svých kurtech béčko Soběslavi. Domácí museli v sestavě tak trochu improvizovat, přesto utkání dovedli do vítězného konce. V souboji jedniček týmů kraloval domácí Martin Wagner a Pánka porazili 6:1, 6:1. V souboji dvojek naopak Michal Škopík nenašel recept na Drachovského. Poté přišly na řadu dámské singly, které naznačily, že by výhra mohla zůstat doma. Ve dvou setech porazila Patricie Wagnerová Holasovou i Jana Burianová Lintnerovou. Bodoval i Patrik Polinský v souboji mužských trojek proti T. Vilímkovi. V souboji čtyřek pak Václav Šána podlehl D. Vilímkovi.

Domácí vedli 4:2 a byli bod od vítězství. Pátý bod získali ve čtyřhře Wagner se Šánou, když ve třech setech porazili Pánka s Drachovským. Druhou čtyřhru vyhráli hosté ze Soběslavi, ale poslední bod zůstal na domácí straně, když v dámském deblu zvítězily Wagnerová s Burianovou nad Holasovou s Lintnerovou. Prachatičtí tenisté si tak zajistili v soutěži KP V konečné třetí místo.

Družstvo dorostu TK Prachatice bojovalo o postup do KP I a soupeřem mu byl tým TK Sezimovo Ústí. Na domácí kurtech Prachatičtí vysoko zvítězili a získali právo postupu do vyšší soutěže.

Již po duelech dorostenců byl stav 3:1. Tručka sice Káška porazil až po třech setech, Škopík však vyprovodil Dvořáka ze hřiště ve dvou setech, stejně jako Prihara Nováka. Jediný bod ztratil Petr, přestože první set nad Kundrátem vyhrál. Další dvě sady se staly kořistí hráče ze Sezimova Ústí. Suverénně si vedly i obě dorostenky Natálie Votavová a Patricie Wagnerová, které své soupeřky, Vybíralovou respektive Tůmovou porazily jasně ve dvou setech. Ve vzájemné čtyřhře pak prachatická děvčata potřebovala k výhře třetí set. V deblech dorostenců bodovali Škopík s Priharou i Tručka s Mrázem, a tak Prachatičtí nakonec svého soupeře porazili 8:1.