Osmička přihlášených družstev byla nalosována do dvou skupin, ve kterých se hrálo každý s každým 2x10 minut. Nejlepší dva celky ve skupinách postoupily do křížového semifinále a po něm se již hrály zápasy o umístění.

Skupina A se stala jasnou záležitostí Tipsportu, který porazil Pekaře 3:1, českobudějovický Archeus 3:1 a Litr Pool 7:0. Ze druhého místa postoupili do semifinále Pekaři, kteří porazili Archeus 4:1 a Litr Pool 6:2. Do boje o 5. místo šel Archeus, který přehrál 4:2 Litr Pool.

Skupinu B vyhrál druhý tým Archeusu. Ten vyhrál nad Dynamem Jelimani 4:2, porazil i Corpstav 6:4 a remizoval se Čkyní 3:3. Ze druhého místa šli dál Jelimani, když porazili Čkyňské 5:2 a remizovali s Corpstavem 1:1. Do boje o páté místo šel pak po výhře 5:2 nad Čkyní Corpstav.

V následných semifinálových soubojích se rozhodovalo, kdo o jaké kovy bude hrát. Vítězové skupin nezaváhali a postoupili do finále. Tipsport přehrál Jelimany 4:2 a Archeus 2 pak porazil Pekaře 4:1.

V souboji o místo sedmé Čkyňští přehráli Litr Pool 3:1. Páté místo patří Corpstavu, který zvítězil nad Archeusem České Budějovice 5:2. V souboji o bronz se radoval tým Dynama Jelimani, který nad Pekaři vyhrál těsně 2:1. Finálový souboj mezi Tipsportem a Archeusem ČB 2 se odehrával v režii domácích a vítězství v turnaji si po výsledku 5:2 mohl vychutnat celek Tipsportu.

Nejlepším střelcem turnaje se stal Michal Šíp z Tipsportu, hráčem turnaje byl vyhlášen Milan Horák z Archeusu 2 a gólmanem Jiří Nikodem ze stejného týmu.

Jaroslav Uhlík