V první národní lize potřebovalo áčko Horalů doma nutně porazit Poličku, aby si udrželo naději na první čtyřku, která po základní části postupuje rovnou do čtvrtfinále. Zápas však Prachatickým vůbec nevyšel. V krajských soutěžích již Horalové bodovali naplno.

I. NHbL muži

HBC Prachatice – Kometa Polička 3:6 (0:0, 2:4, 1:2)

Po vyrovnané první třetině šli v té prostředí do vedení domácí. Dlouho se však z vedoucí branky neradovali a hosté otočili na 1:3. Horalové ještě snížili na rozdíl jediné branky, ale soupeř znovu kontroval. V závěrečné třetině si hráči Poličky ještě vedení pojistili a svého soupeře přeskočili v tabulce. Horalové jsou tak aktuálně pátí a nyní je čeká dlouhá cesta k dvojutkání do Opavy a Karviné.

Béčko Horalů hostilo ve druhé národní lize na svém hřišti tradičního soupeře ze Zlivi. Výhrou si pojistilo šesté místo tabulky.

HBC Prachatice – HBC Zliv 4:2 (2:0, 0:2, 2:0)

Jak napovídají výsledky třetin, zápas byl jako na houpačce. Domácí šli do vedení hned v první minutě, a když přidali v závěru třetiny druhý gól, vypadalo to velice jednoduše. Soupeř se však zvedl a ve 20. a 24. minutě skóre zápasu vyrovnal. Domácím však vyšel vstup do třetí třetiny a svou výhru potvrdili dvě minuty před koncem zápasu.

Céčko Horalů hostilo v Krajské lize českobudějovické Vikingy a byli v utkání favoritem.

HBC Prachatice C – Vikings Č. Budějovice 8:2 (3:0, 0:0, 5:2)

Domácí roli favorita naplňovali od prvních minut a vytvořili si dostatečný náskok. V prostřední části trochu polevili, ale ta závěrečná přinesla pořádné brankové hody. Céčko Horalů se tak aktuálně posunulo na čtvrté místo Krajské ligy.