Božetice – HC Vimperk 7:2 (3:0, 2:2, 2:0)

Branky: 3. Bartůněk, 15. Jelínek (Straka), 20. Špánek (Buriánek, Blažek), 31. Urbanec, 31. Jelínek (Buriánek), 51. Janda (Urbanec), 54. Urbanec (Šimák, Šašek) – 31. R. Sitter (Korous), 39. Paukner. Vyloučení: 6:3. Využití: 0:1. V oslabení: 2:0.
HC Vimperk: Hána – Turek, J. Předota, Topinka, Šaršok, Jan Lang, Horejš – J. Sitter, Šafář, Kašpar, R. Sitter, Korous, Paukner, Samohejl, Koška (21. Jiří Lang), Novotný. Trenéři Ondřej Předota a Karel Drabeš.

Vimperští se potýkají s obrovskými problémy v brankovišti. Při zraněních Radka Podskalského, Josefa Štrobla, Michala Grulicha a nemoci Martina Hodboďe si svou premiéru v brance odbyl Jiří Hána, který se po letité pauze vrátil k hokeji. Všechny body bohužel zůstaly na ledě Božetic, v jejichž barvác se do střelecké tabulky zapsal i bývalý vimperský kanonýr Martin "Boby" Janda. Tým se opět trápil v zakončení a inkasoval velmi laciné branky. V sestavě se letos poprvé objevil Pavel Samohejl. 

"Zápas jsme opět nezvládli. Již poněkolikáté jsme doplatili na naši koncovku. Z každého gólmana soupeře uděláme hvězdu. Na jedné straně nedáme góly a na té druhé pořád řešíme trable v brankovišti. Je to smutné," konstatovali po utkání vimperští trenéři.

Zdroj: HC Vimperk