Pořadatelé klání Roman Kahuda a Václav Fiala přilákali do turnaje šestnáct dvojic, takže se mohlo hrát na dvou kurtech ve čtyřech skupinách systémem každý s každým. „Šestnáct dvojic je strop, více bychom těžko zvládali. Hrálo se na jeden vítězný set s tím, že se za stavu 5:5 hrál tie-breake. Přesto se končilo kolem sedmé hodiny večerní. ale vyšlo nám ideálně počasí, takže ten maraton zápasů nikomu nevadil," komentoval turnaj Roman Kahuda.

Ze čtyřčlenných základních skupin postoupily vždy dvě nejlepší dvojice do čtvrtfinále. Za skupiny A postoupila z prvního místa dvojice Kučera – Pravda a ze druhého Hettner – Babka. Druhou skupinu vyhrála favorizovaná dvojice Nerad – Špička před duem Musil – Podlešák. Z céčka šli z prvního místa Hofman s Polatou, ze druhého pak Fiala s Kahudou. Skupinu D vyhrála dvojice Kutlák – Kutlák, kterou do čtvrtfinále doprovodili Žák s Peškem.

Čtvrtfinálové souboje přinesly až na jednou výjimku pořádně vyrovnané souboje. Po skončení základních skupin se nasazení dvojic pro čtvrtfinále losovalo znovu. Pravda s Kučerou přešli přes Žáka s Peškem po tuhém boji a výsledku 6:4. Hettner s Babkou porazili otce a syna Kutlákovi 6:3, ale snad všechny gamy se hrály přes několik shod. Až jedenáctá zkrácená hra rozhodla třetí čtvrtfinále, ve kterém Musil s Podlešákem porazili Polatu s Hofmanem 6:5. I v této části soutěže procházeli suverénně Nerad se Špičkou, kteří vyřadili organizátory turnaje R. Kahudu s V. Fialou.

Do semifinále se tak probojovaly pouze dvojice ze skupin A a B. Navíc chtěl los tomu, aby se právě v semifinále zopakovaly duely ze základních skupin a v obou případech měly zápasy stejné vítěze. Prvními finalisty byli M. Nerad s V. Špičkou, kteří porazili 6:1 R. Musila a V. Podlešáka, proti nim se pak do závěrečného souboje dostali M. Kučera s V. Pravdou, kteří vyhráli nad dvojicí V. Hettner – O. Babka 6:2.

Finálový duel M. Nerad, V. Špička – M. Kučera, V. Pravda sice skončil jednoznačně 6:1, ale přinesl výborný tenis a favorité se museli v několika gamech dostávat z hodně nepříznivého stavu. Nakonec zvítězila zkušenost.

Na závěr byli oceněni nejprve jednotlivci. Za nejkreativnější hru získal ocenění Petr Koritenský, za odvahu se postavit mužům pak byla oceněna Radka Kutláková. Své ceny pak získaly nejlepší čtyři dvojice turnaje.
„Díky všem hráčům za kvalitní hru a super náladu, která celý turnaj provázela. Ukázalo se, že tento turnaj není jen o sportu, ale také velice pěknou společenskou záležitostí. Samozřejmě i díky všem, kteří nám věnovali ceny do turnaje. Doufám, že se za rok zase všichni sejdeme na dalším ročníku tohoto klání," zakončil celou akci Roman Kahuda.