Prachatičtí Highlanders vysílají do soutěží stejně jako loni tři družstva, dvě mužská a jedno dorostenecké. Muži začínají již zítra, dorostenci o týden později.

První tým mužů Highlanders bude působit ve druhé Národní hokejbalové lize skupině jih. Po velice solidní minulé sezoně by chtěli Prachatičtí navázat na kvalitní výkony a poprat se o co nejvyšší příčky v tabulce. Hned zítra je čeká silný soupeř, když od 11 hodin hrají v Českých Budějovicích s místními Vikings. Poprvé se představí v domácí Kobylka aréně v Žernovicích příští sobotu od 15 hodin proti SK Tábor.

Záložní tým mužů bude hrát v Krajské hokejbalové lize. V minulé sezoně se dostal do play off a chtěl by minimálně tento cíl splnit i v sezoně nové. V prvním kole hrají Prachatičtí zítra v Suchdole nad Lužnicí proti domácímu béčku. Začíná se od 13 hodin. Za týden v Žernovicích přivítají Highlanders B v sobotu od 12.30 hodin béčko Tábora.

Starší dorostenci se v této sezoně znovu představí v Národní hokejbalové lize své kategorie. Soutěž začíná příští víkend a Prachatičtí se hned představí v domácí Kobylka aréně. V neděli od 11 hodin přivítají dorostenci v Žernovicích hráče Rakovníka. Dá se předpokládat, že bude soutěž hodně vyrovnaná a medailové umístění by bylo hodně cenné.