Své vedení si v klidu pojistil Strabag, na druhé místo se po dvou těsných výhrách dostal Moucha team. Jako jediní zůstávají stále bez bodu hráči Zbytin.

Young Boys – Norton 5:6 (3:3). Do utkání vstoupili lépe hosté a již ve 3. minutě vedli 2:0. Domácí poté přidali a do poločasu vyrovnali. Ve 2. poločase byla hra vyrovnaná, šance se střídaly na obou stranách. Šťastnější byli hosté, kterým dobře zachytal brankář Miklas. Branky: Dejmek, Trojan, Wagner, Daniel a Boháč – Kůs 2, Toncar, Kneifl, Štangret a Penzenstadler.

Moucha team – Norton 6:5 (3:4). Rychlé a vyrovnané utkání. Hosté se ujali brzo vedení, na které domácí odpověděli během deseti minut třemi brankami. Hostům se však podařilo do konce poločasu průběh zápasu znovu otočit. Ve druhé půli dali domácí tři góly v řadě a hosté již jen stav korigovali. Branky: Janoušek a Šandera 2, Brzobohatý a Mareš – Toncar a T. Balica 2, Štangret.

Moucha team – Young Boys 8:7 (4:2). Do utkání lépe vstoupilo mužstvo domácích a po zásluze v poločase vedlo. V úvodu 2. poločasu domácí pokračovali v dobré hře a skóre navýšili až na 7:4. Poté začali tlačit hosté a podařilo se jim vyrovnat na 7:7. Domácí rozhodli o svém vítězství brankou minutu před koncem. Branky: Šimčík 4, Šandera 2, Janoušek a Mareš – Trojan, Boháč a Wagner 2, Prenner.

Zbytiny – Chroboly 1:4 (1:1). Diváci viděli spíše urputný boj plný osobních soubojů než pohledných akcí, čemuž odpovídal i výsledek poločasu 1:1. Po přestávce se obraz hry nezměnil, ale hosté díky dobře zahraným volným kopům vstřelili tři góly a zvítězili. Branky: Lebeda – Janošťák 3, Propš.

Zbytiny – Strabag 1:9 (0:3). Hosté byli jasným favoritem, což také v poklidném tempu potvrdili. Branky: Hettner – Růžička, Harvalík a Mertl 2, Nerad, Maruška a Pasecký.

Chroboly – Strabag 1:12 (0:3). V prvním poločase domácí ještě stačili se silami a bylo to jen o tři góly. Druhá půle již byla otázkou toho, kolik Strabag přidá gólů. Branky: Janošťák – Růžička 3, Pasecký, Mertl a Kadlec 2, Vojta, Harvalík a Maruška.

1. SK Strabag 6 1 0 87:15 19
2. FC Moucha team 5 1 1 51:35 16
3. Young Boys 3 2 2 46:32 11
4. 1. FC Chroboly 3 0 4 22:47 9
5. FC Norton 2 0 5 33:52 6
6. FC Zbytiny 0 0 7 12:70 0

Další kolo (neděle 15. ledna): 15.00 Norton – Zbytiny, 15.50 Moucha team – Strabag, 16.40 Young Boys – Chroboly.