Tatran Volary – Slávia Prachatice B 11:7
Steinbach 4/0, Hrdonka a Vairich 2/2, Fabián 1/2, debly 2/0, skreče 0/1 – Schrenk 3/1, Pešek 2/2, Stolz 1/3, Mrkvička 0/3, debly 0/2, skreče 1/0. Ederstav Prachatice – TTC Zálezly 11:7. J. Vostřez, Urban a Medek 3/1, Valenta 1/2, debly 1/1, skreče 0/1 – R. Martínek 4/0, Jar. Trojan 1/3, Silovský 0/3, Jiří Trojan 0/4, debly 1/1, skreče 1/0. Slávia Prachatice B – Vimperk B 6:12. Mrkvička 4/0, Stolz a Schrenk 1/3, Pešek 0/4, debly 0/2 – Kunc a Fuchs 3/1, Icha a Hyka 2/2, debly 2/0.Svatá Maří – Slávia Prachatice A 14:4. Fleišman a Schoř 4/0, Macorlík 2/0, Vyskočil 2/2, Jungwirth 0/2, debly 2/0 – Brak a Horčica 2/2, Batysta a Mezera 0/4, debly 0/2.

Aktuální tabulka:

1. Svatá Maří 3 1 0 51:21 11
2. Šumavan Vimperk B 3 0 1 39:33 10
3. Mostové jeřáby PT 3 0 0 42:12 9
4. Netolice 3 0 0 36:15 9
5. Ederstav Prachatice 1 1 1 28:26 6
6. Slávia Prachatice 1 0 3 29:43 6
7. Sokol Lhenice B 0 2 1 24:30 5
8. KST Tatran Volary 1 0 1 17:19 4
9. TTC Zálezly 0 0 4 20:52 4
10. Slávia Prachatice B 0 0 4 20:52 4

OKRESNÍ PŘEBOR II

Löffler Čkyně – Lhenice C 14:4
Kavlík 4/0, Liška a Jirotka 3/1, Sváta 2/2, debly 2/0 – I. Fišerová 3/1, Halabrín st. 1/3, Kanaloš a Petrovka 0/4, debly 0/2. Libín Prachatice C – Lhenice D 9:9. P. Gruber 3/1, Čejka 2/2, Kraus a J. Gruber 1/3, debly 2/0 – I. Fišerová a Halabrín st. 3/1, Hůrský 2/1, Kanaloš 1/3, Vondrák 0/1. Lenora – SPV Strunkovice 17:1. Hlouška, Kovář a P. Vostřez 4/0, Filuš 2/0, Jegyinák 1/1, debly 2/0 – Novotný 1/3, Krakovič, Trávníček a Jiráň 0/4, debly 0/2.

Aktuální tabulka:

1. Křišťál Lenora 4 0 0 53:19 12
2. Löffler Čkyně 4 0 0 50:22 12
3. Libín Prachatice D 3 1 1 54:36 12
4. Sokol Lhenice C 2 1 1 37:35 9
5. ARBORE Volary 2 0 1 31:23 7
6. Šumavan Vimperk C 1 0 3 31:46 6
7. SK Rohanov 0 0 4 23:49 4
8. SPV Strunkovice 0 0 4 15:57 4
9. Sokol Lhenice D 0 0 2 12:24 2

OKRESNÍ PŘEBOR III

Horní Vltavice – Malovice B 13:5
Š. Sekan a Z. Sekan 4/0, Kříž 3/1, V. Sekan 0/4, debly 2/0 – T. Plojhar 2/2, Pasák, Novák a Hanzlík 1/3, debly 0/2.

Aktuální tabulka:

1. Libín Prachatice E 3 0 0 45:9 9
2. Martyna Malovice B 2 0 1 27:27 7
3. ARBORE Volary B 1 1 2 31:41 7
4. Slávia Prachatice C 2 0 0 24:12 6
5. ST Horní Vltavice 1 1 1 30:24 6
6. Netolice B 2 0 0 20:16 6
7. SPV Strunkovice B 1 0 2 17:37 5
8. Sokol Lhenice E 0 0 3 22:32 3
9. SK Ktiš 0 0 3 18:36 3