Prachatický Libín hostil ve druhé lize dva spolufavority celé soutěže – Hostinné a Mladou Boleslav. V sestavě Prachatic došlo od minulé sezony k zásadní změně, když Milana Zaunmüllera nahradil Jaroslav Kunz.

TTC Libín Prachatice – KRPA Hostinné 5:10. Po úvodních čtyřhrách bylo vyrovnáno 1:1, když na domácí straně bodovali Kunz se Šimkem. Již v první sérii dvouher se ukázalo, že to nebude ani trochu snadný zápas. Na domácí straně jako jediný bodoval M. Bauer v pětisetové bitvě s Kalenským a stav byl 2:4. Hned v úvodu druhé série ale Kaštánek znovu v pěti setech porazil Voňku a hned po něm Šimek 3:1 Štrobla a bylo vyrovnáno 4:4. Vypadalo to, že by Libín mohl s favoritem držet krok. Škoda, že za tohoto stavu podlehl Bauer 2:3 Rýglovi, když vedl 2:1 a zbývající sety ztratil v koncovkách. Do třetí série dvouher se šlo za stavu 4:6 a na úvod Kaštánek porazil Voňku a bylo to znovu jen o jediný bodík. Pak však přišla šňůra výher na straně hostů a bylo rozhodnuto – 5:10.

TTC Libín Prachatice – AŠ Mladá Boleslav 7:10. Ve druhém utkání Prachatičtí nastoupili proti vítězi dlouhodobé části z minulého druholigového ročníku. Tím byla jasně dána role favorita. Domácí však znovu potvrdili, že hrají velice dobře čtyřhry a hned na začátku utkání dali základ dobrému výsledku. Své zápasy vyhráli Kaštánek s Bauerem i Kunz se Šimkem a domácí vedli 2:0. A první kolo dvouher ještě navýšilo domácí ambice. Hned na úvod sice Šimek prohrál v pěti setech s Macelou, ale pak shodně 3:1 porazili Kunz Vilímka, Kaštánek Postelta a Bauer Sedláčka. Prachatičtí vedli 5:1. Druhé kolo čtyřher však dopadlo obráceně a jediný bod na domácí straně získal Bauer a rázem to bylo pouze 6:4. Za tohoto stavu prohrál P. Kaštánek pětisetovou bitvu s Macelou, nedařilo se ani ostatním a po třetím kole hosté otočili stav na 6:8. Přidali i devátý bod, Šimek sice dokázal snížit na 7:9, ale hosté si již vítězství nenechali utéct – 7:10.