V hodně vyrovnané tabulce bylo třeba nasbírat z těchto zápasů co nejvíce bodíků a především od Zlína si udržet odstup. V prvním vzájemném měření sil Libín ve Zlíně prohrál 7:10, na béčku Havířova zvítězil 10:2, ale domácí prakticky nastoupili pouze ve třech hráčích. Čekaly se tedy dva vyrovnané zápasy, což se také potvrdilo.

Libín Prachatice – Zlín 9:9. Domácí vůbec nezačali utkání dobře a navíc se David Šimoník zranil na rameni hrací ruky. Od toho se víceméně odvíjel výsledek.
Jindy výborné čtyřhry na straně Libína tentokrát nevyšly a soupeř šel do dvoubodového vedení. Navíc ve dvouhře prohrál Šimoník se Smýkalem a stav 0:3 nebyl vůbec příznivý. Pak však Korbel porazil Topiče, Kaštánek Havla a rázem to bylo 2:3. Domácí jednička Zaunmüller však sehrál následně smolný zápas s Liškou, prohrál 0:3 a ve všech třech setech se šlo až do koncovky o dva body. 2:4 po prvních čtyřech dvouhrách nebylo příjemných.
Druhé kolečko dvouher však vyšlo lépe Prachatickým. Korbel potvrdil svou formu posledních týdnů, zadařilo se i Kaštánkovi a na 5:4 otočil utkání Zaunmüller. Šimoník pak prohrál 1:3 s Liškou a bylo srovnáno.
A znovu se zápas začal otáčet, když Kaštánek podlehl Smýkalovi. Na 6:6 srovnal jasnou výhrou Zaunmüller. Ještě jednou šel do vedení Zlín, když Šimoník ještě vedl 2:0, ale zápas do vítězného konce nedotáhl. Na 7:7 pak znovu vyrovnával Korbel.
Drama pokračovalo. Zaunmüller porazil 3:2 Smýkala a dostal domácí znovu do vedení. Následně taktéž v pěti setech podlehl Šimoník Topičovi a bylo to 8:8. Další pětisetovou bitvu mezi Korbelem a Havlem zvládl lépe domácí hráč a stav byl 9:8. V posledním duelu Kaštánek podlehl Liškovi a oba celky si tak body rozdělily.

Libín Prachatice – Baník Havířov B 10:7. Druhý víkendový zápas začal pro Prachatické o něco lépe, když byl stav po čtyřhrách vyrovnaný 1:1. Před utkáním si D. Šimoník zašel na opichy ramene, a tak byla otázka, jak dlouho vydrží hrát naplno.  Dvouhry začaly porážkou Kaštánka, ale zbývající tři domácí hráči své soupeře udolali, a tak vedl Libín po prvních dvouhrách 4:2. Svůj první zápas tohoto víkendu pak prohrál Korbel, ale Zaunmüller a Šimoník vytáhli vedení domácího týmu na 6:3. Druhé kolo dvouher zakončil porážkou Kaštánek a stav byl 6:4.
Následovaly dva smolné zápasy domácích. Šimoník i Zaunmüller prohráli své duely až v pátých setech a bylo znovu srovnáno. Dvoubodové vedení na stranu domácích pak překlopili svými výhrami Korbel a Kaštánek. Před závěrečnými dvouhrami tedy vedl Libín 8:6 a byl celkové výhře podstatně blíže.
Důležitý byl souboj klubových jedniček. V něm Milan Zaunmüller porazil 3:1 Štrofa a zvýšil na 9:6. Kaštánek pak podlehl Ovčkovi, stav byl 9:7 a na programu bylo drama Korbel – Volný. Domácí hráč vyhrál první dva sety, soupeř však srovnal a rozhodoval pátý set. V něm Filip Korbel vyhrál 11:8 a celé utkání pak rozhodl ve prospěch Libína v poměru 10:7.

V kontextu dalších výsledků se hráči Líbína vyhoupli dokonce na třetí místo tabulky, což by před startem soutěže asi nečekal ani největší optimista.

Ostatní výsledky: Strakonice – Havířov B 9:9, Choceň – Hustopeče 7:10, Hradec Králové B – Elizza Praha 10:7, Litoměřice – KST Ostrava B 4:10,  El Niňo Praha B – Orlová 10:8, Strakonice – Zlín 10:6, Hradec Králové B – Hustopeče 5:10, Choceň – Elizza Praha 7:10, El Niňo Praha b –  KST Ostrava B 10:5, Litoměřice – Orlová 5:10.