Podle vyjádření klubů bude v novém soutěžním ročníku pokračovat v soutěžích sedmadvacet družstev. To znamená, že se bude hrát stejně jako v sezoně minulé třístupňové s tím, že v každé skupině bude devět týmů a utkají se dvakrát každý s každým.

Do okresního přeboru I. stupně jsou zařazeny týmy. H.B. mostové jeřáby Prachatice, TJ Netolice, Ederstav Prachatice, Slávia Prachatice, Sokol Lhenice B, Šumavan Vimperk B, Tatran Volary, TTC Zálezly a Löffler Čkyně.

V regionálním přeboru II stupně budou hrát Křišťál Lenora, Sokol Lhenice C, Sokol Lhenice D, Slávia Prachatice B, Rohanov, Netolice B, Arbore Volary, Šumavan Vimperk C a Libín Prachatice D.

V nejnižší skupině se představí SPV Strunkovice A, SPV Strunkovice B, Slávia Prachatice C, Horní Vltavice, Ktiš, Libín Prachatice E, Sokol Lhenice E, Arbore Volary B a Zdíkov.

Regionální svaz Prachatice potvrdí složení jednotlivých skupin po 15. červenci, což je datum, do kterého kluby musí splnit podmínky pro zařazení do soutěží – vyplnění evidenčních seznamů, přihlášení do soutěže, zaplacení evidenčních poplatků a zaplacení startovného.