V okresním přeboru I spolufavorité z Vimperka a Ederstavu Prachatice své zápasy jen zremizovali, a tak se dá očekávat, že bude sezona vyrovnaná.

Sokol Lhenice – Šumavan Vimperk 9:9. M. Špán 3/1, Filip, Petrovka a Györi 2/2, čtyřhry 0/2 – Pavlíček a V. Rejšek 3/1, Kortus 1/3, Kunc 0/4, čtyřhry 2/0.

Svatá Maří – Sokol Lhenice 4:14. Fleišman 1/2, Bielek a Vyskočil 1/3, Urbánek 0/1, Macorlík 0/4, čtyřhry 1/1 – Györi 4/0, Filip a M. Špán 3/1, Petrovka 2/0, Houška 1/1, čtyřhry 1/1.

ARBORE Volary – Ederstav Prachatice 9:9. Lorenčík 3/0, Zajac 3/1, Hettner a Voráček 1/3, Jouda 0/1, čtyřhry 1/1 – J. Vostřez 4/0, Medek a Sobotka 2/2, Urban 0/4, čtyřhry 1/1.

1. Sokol Lhenice 1 1 0 23:13 5
2. Libín Prachatice D 1 0 0 12:6 3
3. TTC Zálezly 1 0 0 10:8 3
4. ARBORE Volary 0 1 1 17:19 3
5. Ederstav Prachatice 0 1 0 9:9 2
6. Šumavan Vimperk 0 1 0 9:9 2
7. Slávia Prachatice 0 0 1 6:12 1
8. ST Svatá Maří 0 0 1 4:14 1
9. TJ Netolice 0 0 0 0:0 0
10. H.B. most. jeřáby PT 0 0 0 0:0 0

V prostřední skupině vyhráli Lenorští hned v prvním zápase na béčku Vimperka a potvrdili tak, že by se i letos rádi pokusili o postup, který jim v minulé sezoně utekl. Mají už dvě výhry.

Šumavan Vimperk B – Šumavan Vimperk C 16:2. Fuchs, Bandík a Havlíček 4/0, Icha 3/1, čtyřhry 1/1 – Křivánek 1/3, Malík, Skýpala a Ryska 0/4, čtyřhry 1/1.

Šumavan Vimperk B – Lenora 6:12. Icha a Fuchs 2/2, Bandík a Havlíček 1/3, čtyřhry 0/2 – P. Vostřez 4/0, Filuš 3/1, Hlouška 2/2, Kovář 1/3, čtyřhry 2/0.

Lenora – Slávia Prachatice B 10:8. Hlouška 3/1, Kovář a Filuš 2/2, P. Vostřez 1/3, čtyřhry 2/0 – Schrenk 3/1, Kozel a Mrkvička 2/2, Houška 1/3, čtyřhry 0/2.

1. Lenora 2 0 0 22:14 6
2. Šumavan Vimperk B 1 0 1 22:14 4
3. KST Tatran Volary 1 0 0 14:4 3
4. Sokol Lhenice B 1 0 0 12:6 3
5. Libín Prachatice E 1 0 0 10:8 3
6. Slávia Prachatice B 0 0 1 8:10 1
7. Löffler Čkyně 0 0 1 8:10 1
8. Netolice B 0 0 1 6:12 1
9. SK Ktiš 0 0 1 4:14 1
10. Šumavan Vimperk C 0 0 1 2:16 1

Ve třetí skupině je několik nováčků, a tak si zatím počkejme, jak se bude situace v tabulce vyvíjet. Zatím se nejvíce daří déčku Lhenic a béčku Volar. Ale vše se určitě ještě zamotá, až se srovnají počty zápasů.

Malovice B – Ktiš B 13:5. Pasák 4/0, Sloboda a T. Plojhar 3/1, Hanzlík 2/2, čtyřhry 1/1 – J. Mikula 3/1, J. Kovařík 1/3, P. Mikula a S. Litvanová 0/4, čtyřhry 1/1.

Libín Prachatice F – Rohanov 9:9. Kulhánek, J. Gruber st., L. Kraus a P. Gruber 2/2, čtyřhry 1/1 – Šťastný 4/0, J. Rejšek a Kovářík 2/2, Hůle 0/4, čtyřhry 1/1.

Sokol Lhenice C – Arbore Volary B 5:13. R. Sivera 2/2, A. Sivera a Pavlič 1/3, Traxler 0/4, čtyřhry 1/1 – Kutlák a Veselovský 4/0, Svintek 3/1, Čutka 1/3, čtyřhry 1/1.

Ktiš B – Sokol Lhenice B 4:14. J. Mikula 2/2, Kovařík 1/3, P. Mikula a Litvanová 0/4, čtyřhry 1/1 – Hůrský a Fišerová 4/0, Kanaloš 3/1, Halabrín st. 2/2, čtyřhry 1/1.

Rohanov – Malovice 12:6. Šťastný 4/0, J. Rychtář 2/0, M. Rychtář a J. Rejšek 2/2, Hůle 0/2, čtyřhry 2/0 – Sloboda, Pasák a T. Plojhar 2/2, Hanzlík 0/4, čtyřhry 0/2.

1. Sokol Lhenice D 2 0 0 27:9 6
2. ARBORE Volary B 2 0 0 23:13 6
3. SK Rohanov 1 1 0 21:15 5
4. Malovice B 1 0 1 19:17 4
5. Slávia Prachatice C 1 0 0 13:5 3
6. Libín Prachatice F 0 1 0 9:9 2
7. Sokol Lhenice C 0 0 2 10:26 2
8. SK Ktiš B 0 0 2 9:27 2
9. SPV Strunkovice n. Bl. 0 0 1 8:10 1
10. Křišťál Lenora B 0 0 1 5:13 1