REGIONÁLNÍ PŘEBOR I

Dohrávka 11. kola:
Tatran Volary – Slávia Prachatice 11:7. P. Vairich 4. M. Sedlák 3, O. Fabián 2, debly – P. Chochol 3, L. Schrenk 2, J. Mrkvička a J. Houška 1.

Dohrávky 12. kola:
Křišťál Lenora – Aptar Čkyně / Zálezly 6:12. M. Hlouška 3, L. Bandík 2, P. Filuš 1 – P. Jirotka 4, M. Kavlík, R. Martínek a Jar. Trojan 2, debly.
Arbore Volary – Netolice 16:2. F. Lorenčík 3, V. Špeta, J. Štolka a V. Zajac 2, debly, 5x skreč – M. Krbeček 2.
Tatran Volary – Sokol Zdíkov 4:14. M. Sedlák 2, O. Fabián a P. Vairich 1 – Z. Martan a K. Nový 4, K. Černý 3, A. Lutovský 1, debly.

13. kolo:
Libín Prachatice D – Tatran Volary 17:1. V. Hesoun, M. Sova a J. Medek 4, J. Čejka 2, Š. Erban 1, debly – J. Capůrka.
Sokol Zdíkov – Slávia Prachatice B 16:2. Z. Martan a K. Černý 4, O. Kraml a K. Nový 3, debly – M. Mezera 2.
Netolice – Křišťál Lenora 7:11. M. Krbeček 3, M. Pižl 2, L. Havel 1, debl – L. Bandík 4, P. Filuš 3, M. Hlouška 2, P. Jegyinák 1, debl.
Aptar Čkyně / Zálezly – Vimperk B nehlášeno.
Slávia Prachatice – Sokol Lhenice C nehlášeno.

Předehrávka 14. kola:
Slávia Prachatice B – Libín Prachatice D 1:17. A. Pešek 1 – V. Hesoun, J. Kačer a J. Čejka 4, J. Medek 3, debly.

Aktuální tabulku najdete ZDE.

REGIONÁLNÍ PŘEBOR II

Dohrávka 9. kola:
Arbore Volary B – Aptar Čkyně / Zálezly B 9:9.
J. Friedecký 3, F. Hettner a F. Kutlák 2, M. Tržil 1, debl – J. Liška 4, Jiří Trojan a L. Beyvl 2, debl.

12. kolo:
Libín Prachatice E – ST Vitějovice 8:10. J. Gruber a M. Sova 3, Š. Erban 1, debl – M. Gruber 4, V. Šanda a J. Zimandl 2, P. Valenta 1, debl.
Sokol Zdíkov B – Sokol Zdíkov C 14:4. F. Kraml 4, A. Lutovský a F. Žlábek 3, V. Míčka 2, debly – V. Voldřich 3, A. Marko 1.
Arbore Volary C – Arbore Volary B 11:7. J. Svintek a V. Svintek 3, Š. Šebest 2, O. Fučík 1, debly – J. Friedecký a F. Kutlák 3, M. Tržil 1.
Sokol Lhenice D – Tatran Volary B 13:5. I. Kanaloš a M. Jírovec 4, L. Vondrák 2, Z. Luxová 1, debly – V. Kubát 2, J. Capůrka, P. Prokeš a L. Hýbner 1.

Aktuální tabulku najdete ZDE.