OKRESNÍ PŘEBOR I: Ederstav – Netolice 6:12. Urban 3/1, Medek 2/2, Valenta 1/3 – Krbeček 3/0, Pižl 2/1, Martan 1/2, Penc 0/3, debly 1/0, skreče 5/0. Arbore – Slávia 5:13. Zajac 2/1, Lorenčík 2/2, Hettner 1/3, Štolka 0/4 – Mrkvička 3/0, Marek 3/1, Brak a Tkáč 2/2, debly 2/0, skreče 1/0. Svatá Maří – Vimperk B 8:10. Fleišman 4/0, Macorlík 2/2, Jungwirth 1/3, Urbánek 0/4, debly 1/1 – Bandík 3/1, Fuchs, Icha a Kunc 2/2, debly 1/1. Ederstav – Slávia 5:13. J. Vostřez 3/1, Valenta 1/2, Urban 0/3, Medek 0/4, debly 1/1 – Marek 4/0, Brak 3/1, Mrkvička 2/1, Tkáč 1/2, debly 1/1, skreče 2/0.

1. Sokol Lhenice 15 1 0 221:67 47
2. Mostové jeřáby PT 12 1 2 176:94 40
3. Netolice 7 3 5 139:131 32
4. Svatá Maří 7 1 6 128:124 29
5. Slávia Prachatice 6 2 7 126:144 29
6. Ederstav Prachatice 6 1 8 122:148 28
7. KST Tatran Volary 4 1 9 97:155 23
8. Šumavan Vimperk B 2 0 12 92:160 18
9. ARBORE Volary 1 2 11 87:165 18

OKRESNÍ PŘEBOR II: Slávia B – Libín D 13:5. Kozel a Schrenk 4/0, Mrkvička 3/1, Horčica 2/2 – P. Gruber, Čejka a Kudrle 1/3, J. Gruber st. 0/4, debly 2/0. Čkyně – Rohanov 15:3. Jirotka a Kavlík 4/0, Liška 3/1, Sváta 2/2, debly 2/0 – M. Rychtář, Šťastný a Rejšek 1/3, Hůle 0/4. Lenora – Vimperk C 12:6. Hlouška a P. Vostřez 3/0, Filuš 2/0, Jegyinák 2/2, debly 2/0 – Skýpala 1/1, Křivánek 1/3, Malík a Ryska 0/3, skreče 4/0. Lhenice C – Netolice B 16:2. Hůrský, Kanaloš a Fišerová 4/0, Vondrák a Halabrín st. 1/1, debly 2/0 – Penc a Jerhot 1/3, L. Havel 0/1, T. Havel 0/3, A. Krbeček 0/4, debly 0/2.

1. Sokol Lhenice B 14 1 0 204:66 44
2. TTC Zálezly 9 4 2 154:116 37
3. Löffler Čkyně 10 1 5 166:122 37
4. Slávia Prachatice B 9 3 3 155:115 36
5. Libín Prachatice D 9 0 6 147:123 33
6. Křišťál Lenora 7 2 7 141:147 32
7. Sokol Lhenice C 7 0 9 139:149 30
8. Šumavan Vimperk C 6 1 9 148:140 29
9. SK Rohanov 1 0 15 88:200 18
10. Netolice B 0 0 16 62:226 16

OKRESNÍ PŘEBOR III: Vltavice – Ktiš B 9:9. Š. Sekan a Z. Sekan 4/0, Kříž a V. Sekan 0/4, debly 1/1 – Litvanová, P. Mikula, Kovařík a J. Mikula 2/2, debly 1/1. Vltavice – Ktiš A 9:9. Š. Sekan 4/0, Z. Sekan 3/1, Kříž 2/2, V. Sekan 0/4, debly 0/2 – Hůrský 3/1, A. Dubravcová 2/2, Kováč a E. Dubravcová 1/3, debly 2/0. Arbore B – Libín E 6:12. Veselovský 4/0, Svintek 2/2, Tržil a Čutka 0/4, debly 0/2 – J. Gruber st. a Kudrle 3/1, P. Gruber a L. Kraus 2/2, debly 2/0. Ktiš A – Slávia D 14:4. Hečko 4/0, Hůrský 3/0, A. Dubravcová a Kováč 2/2, debly 2/0, skreče 1/0 – Carvan a Lang 2/2, Hájek 0/3, Kadlec 0/4, debly 0/2, skreče 0/1. Malovice B – Arbore B 6:12. Pasák a T. Plojhar 3/1, Hanzlík a F. Novák 0/4, debly 0/2 – Veselovský 4/0, Kutlák, Čutka a Štolka 2/2, debly 2/0.

1. Slávia Prachatice C 16 0 0 247:41 48
2. Libín Prachatice E 12 0 4 181:107 40
3. Sokol Lhenice D 12 1 1 185:67 39
4. SPV Strunkovice 8 3 5 154:134 35
5. Martyna Malovice B 7 1 7 137:133 30
6. SK Ktiš B 5 2 8 108:162 27
7. ARBORE Volary B 4 2 10 119:169 26
8. Slávia Prachatice D 3 2 13 101:223 26
9. ST Horní Vltavice 3 2 11 97:191 24
10. SK Ktiš A 1 3 12 93:195 21

OKRESNÍ PŘEBOR ŽÁCI: Volary – Lhenice 3:7. Čutka, Maxa a Vairich 0/2, debl 0/1, skreče 3/0 – Traxler a Pavlič 3/0, debl 1/0, skreče 0/3. Lhenice – Lenora 10:0. Pavlič, Traxler a Halabrín 3/0, debl 1/0 – Glomb, Dalík a Divišová 0/3, debl 0/1.

1. Sokol Lhenice 8 0 0 75:5 24
2. TTC Libín Prachatice 4 0 2 38:22 14
3. Ktiš 2 0 3 19:31 9
4. Křišťál Lenora 1 0 5 12:48 8
5. Tatran Volary 0 0 5 6:44 5