Čtyřicítka závodníků se utkala v osmi atletických disciplínách, běh na 100 m, 400 m a 1500 m, skok do výšky, skok do dálky, vrh koulí, hod granátem a štafeta. Počasí závodníkům příliš nepřálo, přesto podávali maximální výkony.

Soutěže se zúčastnily týmy z Vimperka, Chomutova, Prahy, Teplic a Ústí nad Labem. Ústečtí sportovci předvedli nejlepší formu a celkově se umístili na 1. místě. Druhou příčku obsadilo družstvo z Chomutova a třetí byla Praha.

„Přebor byl organizován naší školou pod záštitou Odborového svazu Stavba“, uvedl Josef Frnka, hlavní organizátor akce. Závod zahájili Jaroslava Martanová, starostka Vimperka, Pavel Zítko, předseda OS Stavba a ředitel SŠ a ZŠ Vimperk Petr Žuravský. Všichni účastníci závodu byli s jeho organizací velmi spokojeni a odváželi si mnoho pozitivních sportovních zážitků.