Pro starší žactvo byly závody zařazeny do Českého poháru, mladší žactvo soutěží v seriálu Hledáme nové talenty. V sobotu se konal závod ve skikrosu, neděle pak patřila soutěžím v klasice.

V sobotu mohli Stašští slavit vítězství, a to díky Tereze Forstové, která vyhrála závod ve skicrossu v kategorii starších žákyň ročníku 2001. První den přinesl ještě další tři umístění v první desítce a to 6. místo pro K. Červenkovou, 7. pro A, Novotnou a 9. pro D. Červenkovou.

V nedělním závodě klasickou technikou se v dresu Sokola Stachy představilo v mladším žactvu osm závodníků. Především v kategorii děvčat z toho byly výborné výsledky. Na dvoukilometrové trati vybojovala Denisa Červenková 4. místo, šestá byla Kateřina Červenková. Solidní 17. místo získala B. Picková a 32. doběhla N. Völflová. Mezi chlapci byl se stašských závodníků nejlepší na 25. místě V. Bolda (32. J. Novotný, 35. K. Satorie, 36. O Novák). V soutěži družstev Hledáme nové talenty se Stašští umístili na výborném jedenáctém místě. Vyhrála Jilemnice před Duklou Liberec a Trutnovem.

Starší žactvo zakončilo na Božím Daru Český pohár pro tuto sezonu. Stašští skončili celkově na výborném 15. místě ze 41 hodnocených klubů. V celkovém hodnocení poháru byla T. Forstová 9. mezi dívkami ročníku narození 2001. Mezi o rok mladšími děvčaty obsadila A. Novotná 14. místo. Mezi chlapci ročníku 2002 skončil J. Kadlec na 23. místě.

V závěrečných závodech klasicky na 4 km s hromadným startem získala T. Forstová 15. místo. Mezi mladšími hochy (2002) byl na 26. místě J. Kadlec, 45. pak J. Satorie. Mladší děvčata běžela 3 kilometry a nejlépe ze stašského klubu skončila A. Novotná na 12. místě. J. Kolafová doběhla na 29. příčce.

Velice dobře si o víkendu vedla i skupina starších lyžařů Sokola Stachy, kteří absolvovali Skadi Loppet Bodenmais. Dorostenci Sokola Stachy absolvovali trať na 17 kilometrů. V soutěži žen a juniorek skončila Tereza Kreuzigerová na výborném 3. místě a byla nejrychlejší ve své kategorii U17. Adéla Boldová byla celkově dvanáctá a v kategorii U17 osmá. Mezi muži a juniory se představil Matyáš Albrecht. V celkovém pořadí byl na 19. místě, svou kategorii U16 pak vyhrál.