Již tradičním zástupcem Top turnaje je Zdeněk Mráz, který se umístil v klání šestnácti nejlepších hráčů Jihočeského kraje na pěkném 9. místě, když v osmifinále nestačil na Čestmíra Křepelku (Tábor), kterému podlehl v poměru 3:5. Vyhrál J. Chomout (Tábor), 2. M. Moser (ČB), 3. Jakub Milo (Tábor).

V kategorii mládeže se dařilo prachatickým nadějím, když Adam Mráz prošel bez zaváhání celým turnajem a po zásluze jej vyhrál. Radim Rypáček obsadil pěkné 4. místo. Poté ještě Adam Mráz nastoupil i v kategorii dospělých, kterého se zúčastnilo 99 hráčů a obsadil pěkné 17. místo.

V plném proudu jsou i ligové soutěže družstev, kde se nadmíru daří v nejvyšší krajské soutěži týmu DC 90210 Prachatice. Jeho hráči zatím předvádí velice dobré výkony a v tabulce jim patří 3. místo zaručující postup na červnové MČR v Králíkách u Nového Bydžova. Ve 3. lize se daří týmu DC Devils Prachatice o poznání lépe než v loňské nováčkovské sezoně, letos si drží 5. místo s nevelkým odstupem na nejlepší trojici. Ve 2. lize si týmy Vlachova Březí a Vimperka drží 7. a .8 místo.

Také v ligovém poháru má tým DC 90210 dobře nakročeno k postupu do velkého celostátního finále ve Žďáru nad Sázavou konaném v dubnu. V posledním kole zajíždí prachatičtí šipkaři do druholigového Pacova.

V polovině února se koná v klubu Ajeto v Praze GP mládeže, kde budou mít Prachatičtí minimálně dvě želízka v ohni v podobě Adama Mráze a Radima Rypáčka.