1. FC Candát – Sokol Lhenice 3:1 (1:1). Výsledek napovídá tomu, že utkání bylo velmi vyrovnané. Domácí byli efektivnější v proměňování šancí, hosté se více soustředili na výkony rozhodčích, a tak Candáti slavili první vítězství. Branky: Vostřez, Boháč ml. a Klíma –  Mrkvička.
Sokol Lhenice – 1. FC Candát 2:5 (2:2). První půle byla velmi vyrovnaná, žádné z mužstev si nevytvořilo viditelnou převahu. Lhenice ve druhé půli musely hru více otevřít, aby smazaly manko z prvního utkání, ale to bylo něco pro Candát, který z brejků navyšoval skóre a po zásluze postoupil mezi nejlepší čtyři. Branky: Bečvář a P. Prenner – Švec a Vostřez 2, Wagner.

Club 111 – Norton 5:1 (2:1). Hosté odehráli velmi vyrovnaný první poločas, ve kterém k jejich smůle dostali branku na 2:1 v poslední minutě. Druhá půle byla již v režii loňského vítěze, který si do druhého zápasu odnesl čtyřbrankový náskok.  Branky: Lachkovič 2, Kneifl, Kolda a Janoušek – Martínek.
Norton – Club 111 2:5 (2:2). V prvním poločase byla hra velmi vyrovnaná, nutno podotknout, že Norton nastřelil čtyři tyče a kdovíjak by utkání probíhalo. Club si poté utkání pohlídal a třemi brankami utkání rozhodl. Branky:  R. Kneifl a Rauscher – Z. Kneifl 2, Kolda, Štangret a Janoušek.

Strabag Lubryco B – Zbytiny 11:3 (5:2). Strabag od první minuty plnil roli favorita, navyšoval skóre a nebylo pochyby, kdo postoupí do finálové čtyřky. Branky: Nerad 5, Šťastný 2, Růžek, Zumr, Kadlec a Vojta – Lebeda 2 – Václavík.
Zbytiny – Strabag Lubryco B 0:11 (0:6). Utkání se hrálo po celou dobu v režii favorita utkání, který si ve velké pohodě dokráčel k vysokému vítězství. Branky: Bednár a Růžek 3, Kadlec 2, Nerad a Zumr a Šťastný.

Rumpál B – Chroboly 13:5 (7:0). Rumpál nepřipustil v zápase žádnou blamáž. Ve třetí minutě vedl již o tři góly a nenechával nikoho na pochybách, kdo postoupí. Do druhého zápasu šel s luxusním náskokem. Branky: Vávra 6, Wimberský 5, B. Pravda a J. Bauer – Starý 3, Janoušek 2.
Chroboly – Rumpál B 5:15 (4:6). Také ve druhém čtvrtfinále nebylo pochyb o postupujícím. Rumpál si zápas pohlídal a v klidu potrénoval.   Branky: Homolka a Starý 2, Maška – J. Bauer 7, Málek 4, Pauch 2, Šicner a Turek.