Husarským kouskem se může pochlubit v perkusním revolveru (Mariette), kde nastřílel 100 bodů. Samozřejmě jej tento nástřel katapultoval na 1. místo ze všech 29 startujících. Další zlatou medaili získal v disciplíně Colt (originál revolver) nástřelem 92 bodů. V této disciplíně startovalo 15 střelců. V disciplíně Kuchenreuter bral 8. místo nástřelem 92 bodů. Zde startovalo 35 závodníků.

Svoji mezinárodní premiéru zde absolvovala Lenka Myslíková ze stejného klubu, která byla v Mariette na 18. místě (86 bodů) a v disciplíně Kuchenreuter na 29. místě (85). pro začínajícího střelce to nejsou špatné výsledky.

Další dva členové Střeleckého klubu Hracholusky se zúčastnili Benešovských předovek. V Mariette bral Pavel Macourek 9. místo (89) a Karel Štěpánek 15. příčku (85). V disciplíně Kuchenreuter pak skončil P. Macourek desátý (90) a K. Štěpánek 15. (86).

Lze si jen přát, aby i na dalších závodech střelci z Hracholusk dosahovali na medailové stupně ať již v barvách klubu, či se státním znakem na prsou.