Tentokrát se hrál již 18. ročník turnaje o Elčovický míč a 11. ročník klání o Elčovický džbán smíšených družstev, což znamená, že v každém týmu musely být na hřišti stále minimálně dvě ženy.

Nepřízeň počasí minulých dní znamenala, že se mohlo hrát pouze na jednom kurtu, čemuž pořadatelé přizpůsobili systém turnaje. V souboji o Elčovický míč se představila čtyři družstva a hrálo se systémem každý s každým do 25 bodů. O Elčovický džbán se utkala tři družstva a zde se hrálo dvoukolově každý s každým, přičemž se hrálo do patnácti bodů. Zápasy obou soutěží se na kurtu pravidelně střídaly.

Vítězem turnaje mladší kategorie o Elčovický míč se stalo družstvo Ulice Říčany. Druhé místo si odvezla Březnice, třetí skončily Horejšice a čtvrté místo patřilo Bukounům z Volyně. Ve starší kategorii, která hrála o Elčovický džbán, zvítězilo družstvo z Březnice. Druhý skončil Barvínkov Strakonice a třetí příčka patřila Tučňákům Říčany.

Tradičně se každý rok vyhlašují nejlepší hráči turnaje, a to buď výběrem pořadatelů, či losem. Tentokrát se tohoto ocenění dostalo mezi muži Davidu Kunovi a mezi ženami Helče Šrámicové, přičemž oba oblékali dres Ulice Říčany.

Po sportovní části turnaje a předání cen pokračovalo setkání zdařilým posezením s tím, že se již všichni těší na příští ročník.