Šárka Grabmüllerová opět zvítězila a její manžel Ivo vybojoval bronzovou medaili. „Tentokrát jsme byli ještě úspěšnější než týden před tím. Mně se podařilo opět zvítězit a Ivo si dojel pro výbornou bronzovou medaili. Závod byl perfektně připraven, počasí nám přálo a Caviahue je tak kouzelné místo, že si sobotni den užili jak závodníci, tak i diváci,“ popsala své pocity přímo z dějiště závodu Šárka Grabmüllerová.

Výhra start – cíl

Ale jak to vypadalo přímo na trati? „Já vyhrála stylem start cíl, Ivo musel pořádně bojovat. Přiběhl po první disciplíně jako čtrnáctý, na kole se postupně propracovával dopředu a třetí místo si zajistil nejrychlejší jízdou na lyžích. Zvítězil stejně jako v prvním argentinském závodě Ital Antonioli před Brazilcem Buckem, třetí místo obsadil Ivo, Argentinci zůstali tentokrát bez medaile.“

Směr Prachatice

Hned po závodech se manželé Grabmüllerovi začali pomalu přibližovat domovu. V Praze měli přistát včera pozdě večer. O zajímavé zážitky ze závodů i Argentiny samotné se s našimi čtenáři podělí na stránkách Prachatického deníku.