„Celý turnaj začal už ve čtvrtek a pokračoval v pátek a v sobotu. První dva dny se konalo osmifinále, v sobotu hráli ti nejlepší, kteří postoupili,“ sdělil pořadatel turnaje Milan Dudáček. Soutěžilo se ve třech kategoriích, kromě té hlavní, ještě ve čtyřhře a nad 40 let.

V hlavní kategorii se radoval z vítězství prachatický Václav Fiala, který ve finále porazil 2:0 na sety Luboše Hamalčíka z Netolic. V semifinále skončila cesta pro Josefa Zíku a Stanislava Rožbouda, kteří se podělili o 3. a 4. místo.

Ve čtyřhře na prvním místě skončila dvojice Josef Zíka – Jiří Závora. V kategorii nad 40 let se nejvíce dařilo Vladimíru Hájkovi z Brna. Ten ve finále porazil netolického tenisového matadora Ladislava Bártu. Této kategorie se zúčastnil také Milan Dudáček, který skončil potuhém boji v semifinále na raketě pozdějšího vítěze V. Hájka. „V letošním ročníku jsme nedali moc šancí Richardu Žemličkovi. Ten nastoupil v hlavní kategorii i v té nad 40 let. Vloni se dostal až do semifinále,“ doplnil Milan Dudáček. V hlavní kategorii ho záhy vyřadil Stanislav Rožboud, mezi čtyřiceti a víceletými Richarda Žemličku z kurtu vyprovodil Milan Dudáček. „Na turnaji se představili hráči z celé republiky, z Třebíče, Prahy, Jihlavy či Brna,“ doplnil na závěr Milan Dudáček, který mohl být s celou soutěží velmi spokojen.