Po dlouhodobé části soutěže na tom byli o něco lépe v tabulce Jelimani Vimperk a ve čtvrtfinále se střetli s týmem Demolice České Budějovice. Po dvou velice vyrovnaných duelech se do semifinále nakonec probojovali sálovkáři z Českých Budějovic. První utkání skončilo smírně 4:4, v odvetě byl o gól šťastnější celek Demolice a zvítězil 6:5.

Béčko prachatického Strabagu narazilo ve čtvrtfinále na celek Doubravice Jávří a po dvou výhrách si vybojovalo postup mezi čtyři nejlepší celky soutěže. První utkání s Doubravicí bylo velice vyrovnané a Strabag B se nakonec radoval z těsného vítězství 2:1. Odveta již byla zcela v režii Prachatických, kteří zvítězili v klidném tempu 6:2 a potvrdili si tak postup do semifinále.

V souboji o finále čeká v neděli ve vodňanské hale na Prachatické Sfinga České Budějovice. Celek sálovkářských matadorů si ve čtvrtfinále v poklidu poradil s celkem ZSO Hluboká nad Vltavou. Sfinga v prvním utkání zvítězila 6:1, v odvetě pak 11:6. Ve druhém semifinálovém duelu se střetnou přemožitelé Jelimanů Vimperk s vítězem dlouhodobé části Netáhly České Budějovice. Netáhla se tak trochu trápila v prvním duelu s Bizony České Budějovice a vyhrála těsně 4:3. V odvetě již to byla exhibice nejzkušenějšího týmu krajské ligy a Netáhla svého soupeře přehrála jednoznačně 10:1. Po víkendu tak poznáme vítěze krajské ligy.