Ve hře stále byla pro několik týmů účast v elitní osmičce pro čtvrtfinále play off, jiní zase bojovali o co nejlepší postavení a snažili se vyhnout v play off největším favoritům.

Prachatický Strabag Lubryco byl před víkendem osmý se čtyřbodovým náskokem na devátou Běloves. V případě úspěchu v zápasech proti Jilemnici, kde poslední dva zápasy hrál, a Novému Boru, mohl dokonce myslet až na šesté místo. Nakonec však Prachatičtí z Jilemnice nepřivezli ani bod, přesto zůstali osmí a čeká je čtvrtfinále play off.

SICO Jilemnice – Strabag Lubryco Prachatice 4:2 (2:1). Prachatičtí přivezli do Jilemnice hodně mladý kádr a podali velice sympatický výkon. Hned ve 2. minutě šli do vedení brankou Mráze. Domácí se pak hodně nadřeli, aby vývoj skóre obrátili a podařilo se jim to až v samotném závěru poločasu, kdy dali dvě branky v rychlém sledu. V úvodu druhého poločasu přidala Jilemnice třetí gól, na který vzápětí Prachatičtí reagovali brankou Hada. Domácí pak brzy přidali čtvrtou branku a od té doby se i přes několik solidních šancí na obou stranách skóre utkání nepohnulo.

Adria Nový Bor – Strabag Lubryco Prachatice 8:6 (4:4). Utkání s posledním týmem tabulky se strhlo v brankovou přestřelku. Hodně se útočilo a střílelo, na druhé straně skoro vůbec nebránilo, a tak padlo čtrnáct branek. Do vedení šli opět Prachatičtí, soupeř však obratem srovnal brankový krok a v 8. minutě šel do vedení. Ve 13. minutě vyrovnal Volmut a hned nato dostal Strabag do vedení Houška. Avšak ještě v téže minutě domácí vyrovnali. O další dvě minuty později dostal Prachatické do vedení Benčič, za minutu bylo opět vyrovnáno a poločas tak skončil 4:4. Po změně stran se nejprve dvakrát trefili domácí a vytvořili si tak mírný náskok. Na rozdíl jedné branky pak snížil Houška, ale po pár minutách šli domácí znovu do dvoubrankového vedení. Ve 36. minutě snížil na 7:6 z domácího pohledu Volmut, Strabag se ještě pokusil nátlakovou hrou o srovnání skóre, ale to se nepodařilo a naopak v poslední minutě domácí své vítězství ještě pečetili brankou na 8:6.

Výsledky ostatních utkání: FS Sádek – Klatovy 5:2, Polička – Klatovy 3:0, FS Sádek – Chemcomex Praha 2:3, Polička – Chemcomex 1:4, Stonava – Vamberk 4:2, Zlín – Vamberk 1:4, Stonava – Běloves 7:0, Zlín – Běloves 5:4, Jilemnice – Větřní 4:3, Nový Bor – Větřní 1:12.

Čtvrtfinále play off je na programu 12. a 19. února. První zápasy se hrají na palubovkách hůře postavených týmů v tabulce. Prachatický Strabag Lubryco se střetne s vítězem dlouhodobé části soutěže Chemcomexem Praha. V dalších duelech se 12. února potkají dvojice Klatovy – Stonava, Vamberk – Zlín a Jilemnice – Polička. Odvety se hrají na hřištích týmů z první čtyřky a pokud bude po skončení řádné hrací doby odvetného utkání výsledek součtu zápasů nerozhodný na body i skóre, prodlužuje se o 2x5 minut, pokud se ani zde nerozhodne, přijdou na řadu penalty.
Vítězové čtvrtfinálových soubojů se pak potkají v semifinále 5. března, finále a utkání o třetí místo se pak hraje hned druhý den.