Soutěž měla velice dobrou úroveň, i když se jí zúčastnilo celkem jen třináct ligových a rekreačních hráčů, ale to bylo dané jen hracím dnem.
Od první etapy bylo jasné, že se o 1. a 2. místo poperou hráči prvoligového týmu PT 90210 Z. Mráz a Z. Machovec. Před poslední 5. etapou byl stav bodů u obou hráčů stejný a rozhodnout tedy měla poslední 5. etapa, která byla zpestřena dvojnásobkem bodů, čímž měli motivaci všichni hráči dosáhnout co nejlepšího výsledku. Účastníků v poslední etapě bylo celkem devět a hrálo se každý s každým hra 501 Double out na dva vítězné legy. Vzájemný zápas mezi Z. Mrázem a Z. Machovcem skončil 1:2 na legy pro Z. Machovce, čímž se zdálo být rozhodnuto, ale vzhledem k tomu, že se hrálo každý s každým, mohlo se leccos ještě zamotat.

O největší překvapení se postaral S. Kouba, hráč třetiligového týmu PT 90211, který dokázal porazit jak Mráze 2:1, tak Machovce 2:0, čímž vyhrál zaslouženě poslední pátou etapu, v níž získal 50 bodů do tabulky. V celkovém součtu díky vzájemnému zápasu mezi Mrázem a Machovcem skončil Machovec druhý a celkově vyhrál celý turnaj O pohár Vítězného února. Na 3. a celkově 2. místě skončil Z. Mráz, na celkově 3. místě skončil S. Kouba, který se díky vítězství v poslední etapě posunul z 5. místa. 4. skončil V. Draxler.

Poděkování všem účastníkům a příští rok na shledanou.

Celkové pořadí pětidílného klání: 1. Z. Machovec, 2. Z. Mráz, 3. S. Kouba, 4. V. Draxler, 5. M. Boháč, 6. D. Neuberger, 7. I. Lauda, 8. P. Jankovič, 9. J. Jenšovský, 10. J. Kanaloš, 11. J. Gruber, 12. D. Šmejkal, 13. V. Matulka.

Zdeněk Mráz