V turnaji se představilo celkem šest mužstev, která byla pořadateli rozlosována do dvou skupin. Ve skupině A na sebe narazily celky TK Rumpál, Chrousti Chroboly a FC Norton. Ve skupině B pak bojovaly týmy BTK Rumpál, Sokol Lhenice a FAUN BK Zbytiny.

Turnaj podle očekávání ovládly silné celky obou Rumpálů, které se nakonec bez problémů probojovaly do finále, jenž přineslo veliké drama. Šťastnější byl nakonec celek TK Rumpál.

TK Rumpál – FC Norton 9:3. Domácí na pohár sestavili kvalitní mužstvo a Nortonu nadělili hned devět branek. Rázně tak vykročili suverénním vítězstvím za ziskem poháru. Branky: Vávra a Ryšánek 3, Turek 2, Havlík – Brabec 3.
Chrousti Chroboly – FC Norton 1:4 (1:3). Domácím se příliš nedaří v dlouhodobé soutěži a v poháru si mohli napravit reputaci. Právě Norton byl tým, přes který mohli teoreticky přejít, ale nepodařilo se to. Branky: Valouch – Brabec 2, Landgráf a Černovský.
TK Rumpál – Chrousti Chroboly 14:3 (9:0). Další jednoznačné utkání pro domácí. Rumpál pohodlně a bez zbytečného vypětí sil postoupil se ziskem šesti bodů do semifinále. Branky: Vávra 6, Wimberský, Turek, Havlík a Ryšánek 2 – Novotný, Homolka a Krejčí.
BTK Rumpál – FAUN BK Zbytiny 4:2 (2:1). Domácí sice nezačali nejlépe a dlouho se herně trápili, ale nakonec celkem bez problémů brali všechny body. Branky: Kochma M. 2, Staněk L. ml. a Kochma O. – Cinádr 2.
Sokol Lhenice – FAUN BK Zbytiny 3:3 (1:0). Lheničtí sice vedli již o dvě branky, ale po přestávce nedokázali odpovědět na tlak Zbytin, které po zásluze vyrovnaly. Branky: Pokorný, Pořádek R. a Pořádek P. – Novák, Václavík a Hrubeš.
BTK Rumpál – Sokol Lhenice 8:2 (2:1). BTK těžil z návratu bývalé opory Pavla Beneše, který po celý zápas dirigoval obranu domácích. Především jeho zásluhou Rumpál v pohodě zvítězil. Velké překvapení dlouhodobé soutěže ze Lhenic nakonec nepostoupilo z důvodu horšího skóre ani ze skupiny. Branky: Vorlíček 3, Staněk L. ml. 2, Kochma O., Beneš a Kochma M. – Pořádek R. 2.

TK Rumpál A – FAUN BK Zbytiny 7:1 (5:0). V prvním semifinálovém duelu Rumpál ani tentokrát nenarazil na větší odpor a jeho počínání na turnaji bylo naprosto suverénní. Branky: Vávra 3, Havlík 2, Turek a Ryšánek – Pelech.
BTK Rumpál – FC Norton 5:1 (3:1). Ve druhém semifinále se hrál poněkud nervozní duel, ve kterém bylo díky hostům uděleno mnoho karet. BTK ale herně jasně dominoval a postoupil do finále. Branky: Kochma 2, Staněk L. st., Vorlíček a Beneš – Landgráf.

Finále: TK Rumpál – BTK Rumpál 3:2 v prodloužení (0:0). Jasný vrchol turnaje, jenž přinesl velice kvalitní podívanou. BTK se dvakrát dostal do vedení, ale vždy o něj přišel. Podruhé až v poslední minutě utkání, kdy po ruce hostů Ryšánek proměnil pokutový kop. V prodloužení pak padl jediný gól, který domácím zařídil zisk trofeje a postup do krajského kola. Branky: Havlík 2, Ryšánek – Kochma M. 2.