Strabag Lubryco Prachatice – Adria Nový Bor 6:1 (3:0)

Prachatičtí od začátku utkání vsadili na ofenzivu a odměnou jim byl vedoucí gól již ve 2. minutě, který vstřelil Pěsta. O pět minut později zvýšil na 2:0 Hornát, a když Pěsta přidal čtyři minuty před přestávkou třetí gól svého týmu, bylo o vítězi zápasu rozhodnuto. Ve druhém poločase si domácí vedení hlídali a přidali ještě další góly. Dvě minuty po přestávce zvýšil na 4:0 Kupka, o dvě minuty později na 5:0 Cais a za další dvě minuty na 6:0 svým třetím gólem v utkání Pěsta. Hosté již pak jen výsledek kosmeticky upravili.

Strabag Lubryco Prachatice – SICO Jilemnice 3:1 (0:0)

Jilemnice byla podstatně silnějším a nepříjemnějším soupeřem. Prim hrály obě obrany a o výsledku utkání rozhodly 28. a 29. minuta. V té době se totiž domácím podařilo dát všechny tři góly. Nejprve se trefil Hornát a po něm v rychlém sledu dvakrát Pěsta a o osudu utkání bylo rozhodnuto. Hosté se sice snažili s výsledkem ještě něco udělat, tlačili, ale již jen Havlem snížili na konečných 3:1.

Strabag si tedy připsal šest bodů a pevně se usadil ve vedoucí pětici soutěže, která si na zbytek týmů vypracovala již hodně velký náskok.

Výsledky ostatní zápasů: Větřní – Nový Bor 6:3, Větřní – Jilemnice 3:4, Chemcomex Praha – Slavičín 5:4, Klatovy – Slavičín 3:7, Chemcomex – Polička 1:2, Klatovy – Polička 1:6, Darkovice – Běloves 1:1, Stonava – Běloves 7:4, Darkovice – FS Sádek 4:1, Stonava – FS Sádek 9:2.