Semifinále: MSK Bohemia – Rumpál A 2:5 (1:2). Hosté chtěli za každou cenu obhájit loňské vítězství a na palubovku vyslali svou nejsilnější sestavu. Smolný den zažil brankář Rumpálu Dvořák, který se hned na začátku utkání zranil a v bráně ho musel vystřídat zkušený Bican. V první dvacetiminutovce se hrála vyrovnaná sálovka. MSK se v 15. minutě poprvé a naposledy ujalo vedení v zápase, když se trefil Šána. Hosté však do poločasu stihli skóre otočit a po změně stran ukázali svou sílu. Rumpál si nakonec do druhého utkání vybojoval slušný náskok. Branky: Šána a Kaczko – Šicner 2, Nitrianský, Pravda J. a Ryšánek.
Semifinále: 1. FC Candát – BTK Rumpál 4:0 (1:0). Počtvrté v řadě na sebe narazily tyto dva týmy v semifinále. BTK do zápasu vstoupilo aktivně, ale nedokázalo vstřelit úvodní branku. To se naopak povedlo domácímu Švecovi, který krásně trefil z otočky. Ve druhé polovině zápasu BTK působilo dost nervozním dojmem, čehož Candáti dokonale využili a přidali další tři góly. Branky: Švec, Nedvídek, Růžička a Vostřez.
Semifinále: Rumpál A – MSK Bohemia 7:4 (5:2). V šesté minutě již domácí vedli 2:0 zásluhou Ryšánka. Vincenec sice zanedlouho snížil, ale konec prvního poločasu patřil opět domácím. Po změně stran působil Rumpál velmi klidným dojmem a jeho hráči v poklidu směřovali do finále. MSK se muselo spokojit opět jako minulý rok se zápasem o třetí místo. Branky: Ryšánek 3, Šicner 2, Pravda a Nitrianský – Kaczko 2, Vincenec a Lachkovič J.
Semifinále: BTK Rumpál – 1. FC Candát 1:6 (1:2). Domácí se pokusili o zvrat v utkání a svého soupeře v prvních minutách zatlačili. Pro jejich důraznou hru ale neměli pochopení rozhodčí, kteří brzy Rumpálu nasčítali pět faulů. BTK se přesto z penalty ujal vedení, ale hned vzápětí inkasoval. Tíži utkání nevydržel domácí brankář Hopfinger, který obdržel modrou kartu a zápas pro něj skončil. Candáti poté v klidu kontrolovali průběh hry a s naprostým přehledem postoupili do finále. Branky: Brzobohatý – Švec 2, Klíma, Vostřez, Boháč J. a Nedvídek.

O 3. místo: MSK Bohemia – BTK Rumpál 7:2 (3:1). Hosté naprosto nezvládli začátek utkání, ve kterém brzy prohrávali 0:3. Poté se hra vyrovnala, ale střelecká impotence BTK nedovolila, aby se utkání gólově srovnalo. Druhý poločas se nesl v podobném duchu. Hostům navíc čím dál tím více docházely síly. MSK v závěru přidalo další dvě branky a mohlo se radovat ze zisku třetího místa. Poražené BTK muselo po třech letech opustit palubovku bez medaile. Branky: Beneš 3, Janoušek a Šána 2 – Kochma a Brzobohatý.

Finále: 1. FC Candát – Rumpál A 4:1 (2:0). V rozhodujícím finále na sebe narazily dva nejsilnější celky prachatické ligy. Domácí působili od první minuty daleko soustředěnějším dojmem, což se projevilo i na skóre. Nejprve se v 10. minutě se štěstím trefil Tomáš Ryšánek a druhou branku pro domácí zařídil mladičký Klíma. Po přestávce se Rumpálu podařilo snížit, když se krásně uvolnil Bauer a následně nahrál osamocenému Pravdovi, který vykřesal hostům určitou naději. Ve 33. minutě ale opět přišla chvíle hvězdného Stanislava Klímy, který parádním gólem rozjásal takřka celou halu. Vše korunoval v posledních vteřinách zkušený Švec, který unikl hostující obraně a přidal čtvrtý gól. 1. FC Candát tak suverénně ovládl prachatickou sálovku a poprávu mohl převzít cenný pohár pro vítěze ligy.

Libor Staněk