Na první místo se po dlouhé době dostal celek 1. FC Candát, který využil zaváhání dosavadního lídra tabulky MSK Bohemia. Třetí místo drží s přehledem Rumpál A. V posledních dvou kolech se jistě strhne velký boj o čtvrté a páté místo. O lepší postavení do play off půjde především tým Rumpál B, který v posledních dvou kolech bude muset získat všech šest bodů, jinak s největší pravděpodobností narazí na své ,,áčko“.

TK Rumpál B – FAUN BK Zbytiny 16:0 (6:0). Vypadá to, že Rumpál konečně chytil formu a svému soupeři nadělil nečekaně velkou porážku. Branky: Tesárek a Pravda 4, Turek a Vávra 3, Mesároš a Havlík.
1. FC Candát – FC Candát 14:0 (6:0). Derby se vyvíjelo podle všech papírových předpokladů. Domácí od začátku na palubovce kralovali, což dosvědčuje konečný výsledek. Branky: Klíma a Vostřez 3, Nedvídek, Švec a Bárta 2, Růžička a Boháč. J. st.
FC Norton – TK Rumpál B 3:11 (1:5). Nortonu chyběl jejich brankář, ale i tak by asi na suverénní hosty nestačil. Poprvé v lize na sebe upozornil Jiří Tesárek, který soupeři nasázel pět gólů. Branky: Tesárek 5, Pravda a Turek 2, Mesároš a Vávra – Brabec 2, Mottl.
FAUN BK Zbytiny – 1. FC Candát 0:9 (0:2). První poločas domácí ještě drželi s Candáty krok, ale po změně stran se tlaku naprosto podvolili. Hostující brankář Novák navíc udržel opět čisté konto. Branky: Boháč J. ml 3, Boháč J. st. 2, Švec, Růžička a Klíma.
FC Candát – MSK Bohemia 0:3 (0:1). Trenér hostů Kříž naordinoval svému týmu obrannou taktiku, která nakonec slavila vítězství. Candáti ale na rozdíl od předchozího zápasu podali velmi dobrý výkon. Branky: Brych, Vincenec a Šána.
BTK Rumpál – FC Norton 8:3 (4:2). Domácí potřebovali nutně vyhrát. Zlom v utkání přišel ale až ve druhém poločase, kdy oslabený Norton na BTK nestačil. Branky: Staněk L. st. 3, Brzobohatý a Staněk L. ml. 2, Richter.
Chrousti Chroboly – Sokol Lhenice 2:16 (1:8). Další vysoká porážka pro poslední Chroboly. Lheničtí se nad svým protivníkem nesmilovali. Branky: Homolka, Valouch – Pokorný a Maxa 4, Motz 3, Šnajdr, Pořádek 2, Exner.
MSK Bohemia – TK Rumpál A 0:2 (0:0). Nejkvalitnější zápas dne. V utkání, kterému vládly obrany, se diváci prvního gólu dočkali až ve 34. minutě. Rumpál vzápětí přidal další trefu a bylo rozhodnuto. Branky: Lorenc, Grametbauer.
Sokol Lhenice – BTK Rumpál 2:6 (1:3). V tomto duelu na sebe narazili sousedé v tabulce. BTK bylo daleko hladovější a svým vítězstvím si udrželo šanci na páté místo v tabulce. Branky: Exner a Motz – Staněk L. ml a Vorlíček 2, Brzobohatý a Kochma.
TK Rumpál A – Chrousti Chroboly 9:2 (7:0). Domácí mohou mrzet snad jen dva inkasované góly. Zápas bez větších emocí tak dopadl podle očekávání. Branky: Rosa 3, Lorenc a Janutka 2, Ryšánek a Dvořák.

Libor Staněk