MSK Bohemia – FAUN BK Zbytiny 7:1 (1:0). Dlouho to vypadalo, že MSK bude mít velké problémy, jelikož Zbytiny předváděly v první půli velmi dobrý výkon. Po přestávce se ale vše odehrálo podle papírových předpokladů a favorit po zásluze zvítězil. Branky: Šána a Kaczko 2, Lachkovič, Beneš a Puchinger – Hrubeš.
TK Rumpál B – Sokol Lhenice 6:7 (4:6). Domácí sice povolali do svých řad nové posily v podobě Pravdy a Tesárka, ale ani oni nezabránili další porážce Rumpálu. Lheničtí jedinkrát nedovolili soupeři, aby se ujal vedení, což nakonec rozhodlo. Branky: Vávra a Václavík 2, Tesárek a Havlík – Pokorný 3 Pořádek P. 2, Pořádek R. a Motz.
FAUN BK Zbytiny – BTK Rumpál 0:4 (0:0). Hosté nepředváděli od začátku utkání svůj optimální výkon a nebýt výborného Hopfingera v bráně, asi by prohrávali. Rozhodnutí přišlo v závěrečné čtvrthodině, kdy BTK konečně zabojoval a vydřel cenné tři body. Branky: Kochma M., Staněk L. st., Kochma O. a Richter.
Sokol Lhenice – MSK Bohemia 3:6 (0:1). Velice vyrovnaný první poločas, ve kterém mohli Lheničtí klidně vyhrávat. Hostům se ale opět vydařila druhá polovina utkání, kdy předvedli svůj typický kombinační fotbal, jehož zásluhou jsou na prvním místě v tabulce. Branky: Pořádek P. 2, Motz – Brych a Beneš 2, Šána a Kaczko.
FC Candát – TK Rumpál B 3:6 (2:2). Hosté si nemohli dovolit další porážku, ale opět bylo vidět, že v nynější době zažívají špatné období. Candáti naštěstí pro Rumpál nevyužili některé šance a nakonec prohráli o tři góly. Branky: Kvasnička, Hálek a Kolafa – Vávra 3, Havlík, Wimberský a Pravda.
BTK Rumpál – TK Rumpál A 1:6 (0:1). Domácí nastoupili takřka se stejnou sestavou, která odehrála celý sobotní pohár, což se projevilo na jejich únavě. Se soupeřem vydrželi běhat jen první poločas a přesto, že vykartovaného brankáře Dvořáka nahradil v hostující svatyni doposud nejlepší střelec ligy Bauer, tak hosté suverénně zvítězili. Branky: Kochma M. – Rosa 3, Ryšánek K. 2, Nitrianský.
FC Norton – Chrousti Chroboly 10:2 (2:1). Předchozí den se tito soupeři střetli v poháru a výsledkově to byl vyrovnanější zápas. Tentokrát si Nortoni dokráčeli pro tři body v naprostém klidu. Branky: Kneifl, Brabec a Šupík 2, Sedlák, Mottl, Machala a Černovský – Homolka a Novotný.
TK Rumpál A – 1. FC Candát 2:4 (1:2). Šlágr kola vyzněl lépe pro hostují tým. Candáti využili skvělého začátku, když se trefil v rychlém sledu za sebou dvakrát Švec. Za domácí skóroval pouze Bauer, což ale ani na bod nestačilo. Branky: Bauer 2 – Švec 2, Růžička a Vostřez.
Chrousti Chroboly – FC Candát 2:10 (2:6). Candáti si po předchozím nezdaru snadno v tréninkovém tempu došli k zisku tří bodů. Svoje vystoupení okořenili deseti góly. Branky: Krejčí a Homolka – Tremmel, Štangret, Kvasnička, Sova a Hálek 2.
1. FC Candát – FC Norton 13:3 (7:2). Domácí nedali Nortonu šanci a již po prvních dvaceti minutách bylo rozhodnuto. K žádnému překvapení tedy nedošlo. Branky: Vostřez 3, Boháč J. ml., Růžička a Švec 2, Nedvídek, Miesbauer, Wagner a Ryšánek – Šupík, Brabec a Kneifl.

Nejlepší střelci: 20 – L. Bauer (Rumpál A), 19 – P. Kaczko (Bohemia) a R. Švec (1. FC Candát), 16 – K. Ryšánek (Rumpál A), 15 – S. Klíma (1. FC Candát), 14 – V. Janoušek (Bohemia) a I. Nitrianský (Rumpál A), 13 – L. Staněk ml. (BTK Rumpál) a V. Wimberský (Rumpál B), 12 – M. Kochma (BTK Rumpál), R. Pořádek (Lhenice) a T. Vávra (Rumpál B), 11 – B. Brabec, M. Šupík (oba Norton) a R. Nedvídek (1. FC Candát).
Nedělní program 12. kola: 15.00 Norton – MSK Bohemia, 15.50 Chroboly – Zbytiny, 16.40 FC Candát – BTK Rumpál, 17.30 Rumpál B – Rumpál A, 18.20 Lhenice – 1. FC Candát.

Libor Staněk