MSK Bohemia – RF Production 7:3 (3:1). Domácí posíleni v obraně zkušeným Vincencem hned od prvních minut diktovali tempo hry. Na precizní a technickou hru MSK nedokázali hráči RF odpovědět. Hosté se po většinu zápasu bránili a vysoké prohře nakonec nedokázali zabránit. Branky: Kaczko P. 3, Brych a Kaczko M. 2 – Štangret 2, Šlosek.

Rumpál A – BTK Rumpál 1:4 (1:0). Tento zápas přinesl neuvěřitelný boj, který trval po celých čtyřicet minut. Pro oba týmy to bylo veledůležité utkání, jelikož někteří hráči obou týmů hráli v minulosti za jeden klub. Rumpál A vstoupil do derby ve velkém stylu, který korunoval prvním gólem Wimberský. BTK se po změně stran ale oklepalo a výsledek otočilo. Pomohlo jim také zbytečné vyloučení nečekané posily domácích Tesárka. V poslední minutě pak vše završil svým krásný gólem Vorlíček, který stanovil výsledek 4:1. Branky: Wimberský – Staněk L. ml. 2, Kochma a Vorlíček.

RF Production – MSK Bohemia 3:1 (0:0). V prvním poločase dokázalo MSK udržet nerozhodný stav a bylo téměř jisté, že postoupí do semifinále. Po změně stran navíc vstřelil důležitou branku pro hosty Marián Kaczko. RF se poté však podařilo výsledek otočit, ale čtyřgólové manko z prvního zápasu stejně nesmazalo. Hráči MSK Bohemia tak konečně prolomili čtvrtfinálovou frustraci a postoupili dál.

BTK Rumpál – Rumpál A 4:4 (2:1). Domácímu BTK se podařilo vstřelit brzký gól a prvních dvacet minut odehrál skvěle. Ve 25. minutě však dostal druhou žlutou kartu kapitán týmu Libor Staněk st. a suverenita domácích opadla. Rumpál A v čele s Wimberským svého soupeře zatlačil a postupně snižoval náskok domácích z předchozího zápasu. Poté si však hostující trenér Turek vzal oddechový čas a dal BTK novou naději. Ve 35. minutě se domácí zmocnili míče a jejich únik skončil nečekanou brankou. V poslední minutě navíc domácí vyrovnali. Doposud neotřesitelný Rumpál A tak musel skousnout hořkou porážku, když vypadl ve čtvrtfinále. Branky: Staněk L. ml. a Brzobohatý 2 – Bauer L. 3, Pravda B.

Rumpál B – Norton 6:1 (4:0). Domácí tým nabitý skvělými fotbalisty nepřipustil ve svém prvním zápase žádné překvapení. Norton se zmohl na jedinou branku. Rumpál B navíc nevyužil řadu svých šancí, ale i tak si zajistil solidní náskok. Branky: Nitrianský a Ryšánek K. 2, Paraj a Pravda J. – Rott.

1. FC Candát – FC Candát 9:2 (6:2). Hostující tým měl sice skvělý vstup do utkání a do desáté minuty nad nejlepším týmem základní části vedl. Loňský mistr ale nakonec našel své fotbalové umění a podpořen uzdraveným ostrostřelcem Švecem hosty jasně přehrál. Branky: Švec a Nedvídek 3, Ryšánek T., Růžička a Klíma.

Norton – Rumpál B 1:9 (1:2). V prvním poločase sice Norton držel přijatelný výsledek, ale Rumpál B se zaměřoval spíše na technické finesy, než na střílení gólů. Ty přišly až ve druhé půli a hosté si tak v poklidu zajistili postup mezi nejlepší čtyři týmy. Branky: Konárek – Šicner 4, Ryšánek K. a Lorenc 2, Paraj.

FC Candát – 1. FC Candát 1:11 (1:5). Výsledek jasně ukazuje, že hostující tým z tohoto utkání udělal exhibici. 1. FC Candát si s chutí zastřílel a je zřejmě připraven obhájit loňské prvenství. Branky: Beneš – Růžička 5, Šupík a Boháč 2, Klíma a Bárta.

Libor Staněk