V neděli jsou na pořadu čtvrtfinálové souboje, ve kterých budou bojovat dvojice dle postavení po dlouhodobé části soutěže o postupy do semifinále. Sehrají spolu vždy dva zápasy.

Těžký souboj

První semifinalista vzejde ze souboje MSK Bohemia – RF Production. První utkání se hraje v 9 hodin, odveta v 10.40. V sérii čtvrtého a pátého celku dlouhodobé části soutěže se očekává nejvyrovnanější souboj. Pro celek MSK však hraje velká zkušenost většiny hráčů podpořená dravým mládím. Soupeř určitě nedá nic zadarmo a může z tohoto dvojzápasu udělat pořádné drama.

První derby

Druhý semifinalista bude znám po dvou soubojích mezi TK Rumpál A a BTK Rumpál. Souboje Rumpálů mají vždy zajímavý náboj, tentokrát to bude konfrontace obrovské zkušenosti na straně áčka Rumpálu s bojovným a technicky dobře vybaveným mládím na straně BTK doplněným několika zkušenými sálovkáři. Favoritem je určitě Rumpál, ale mnohokrát se již ve vyřazovacích bojích potvrdilo, že taková role může být naopak na obtíž. První utkání těchto soupeřů se hraje v 9.50, odveta v 11.30 hodin.

Jasný favorit

Třetí dvojici tvoří Rumpál B a FC Norton. Tady je role favorita naprosto jednoznačná. Rumpál přišel o první místo v soutěži až v posledním dvoukole a disponuje mnoha výbornými fotbalisty. Norton sice v sezoně ukázal, že také dokáže hrát proti každému, ale pro vyřazovací boje bude Rumpál B asi až příliš tvrdým oříškem. Rozhodne se však až přímo na hřišti, míč je kulatý a může se stát cokoliv. Začátky zápasů jsou ve 12.20 a 14 hodin.

Druhé derby

Poslední semifinalista vzejde z dalšího derby. Vítěz dlouhodobé části 1. FC Candát se postaví vítězovi soubojů o osmé místo, kterým je FC Candát. V posledních letech bývají tyto zápasy koncertem 1. FC, a to většinou s vysokými výhrami. Nikdo asi nepochybuje o postupu vítěze dlouhodobé části, ale soupeř určitě udělá vše pro to, aby mu postup co nejvíce znepříjemnil. První vzájemné utkání Candátů začíná ve 13.10 hodin, odveta pak ve 14.50.