Sokol Lhenice – MSK Bohemia 2:3 (0:2). Domácí v tomto zápase podali velmi nadstandardní výkon a se silnější Bohemií drželi po většinu utkání krok. Hosté však především v závěru využili svých zkušeností a nakonec se mohli radovat ze zisku tří bodů. Branky: Bárta, Motz – Kaczko P. 2, Šána.
RF Production – BTK Rumpál 2:2 (0:0). Konečný výsledek hovoří za všechno. Nesmírně vyrovnané utkání, ve kterém vládly obrany. BTK Rumpál těsně před koncem otočil nepříznivý výsledek, ale ve 37. minutě domácí proměnili trestný kop, což jim stačilo k bodu. Branky: Kovář, Mráz – Kochma a Vorlíček.
TK Rumpál B – Sokol Lhenice 11:4 (9:1). Rumpál ovládl začátek zápasu a takřka po deseti minutách bylo rozhodnuto. Zbytek utkání pak oba týmy odehrály spíše v poklidném tempu. Branky: Lorenc, Ryšánek a Šicner 3, Nitrianský a Janutka – Schön a Trnka 2.
MSK Bohemia – RF Production 5:7 (2:3). Hostům skvěle vyšel úvod utkání, ve kterém svému soupeři odskočili na rozdíl tří branek. Bohemia ale ve druhém poločase srovnal a ve 36. minutě se dokonce dostala do vedení. Závěr utkání ale opět patřil RF. Branky: Kaczko P. 4, Kaczko M. – Štangret, Vančík a Mráz 2, Vařák.
BTK Rumpál – Rumpál A 3:2 (1:0). Derby dvou velkých soupeřů dopadlo tentokrát lépe pro BTK. V první půli se domácí dostali do vedení ze standardní situace, ale po přestávce hru ovládl Rumpál A a výsledek čtyři minuty před koncem otočil. Poté se však domácí BTK utrhl ze řetězu a dvěma zásahy uštědřil hostům nečekanou porážku. Branky: Staněk L. st., Kochma a Staněk L. ml. – Pravda a Tesárek.
FC Candát – Rumpál B 2:7 (2:2). První poločas skončil překvapivě remízou a hostující Rumpál se fotbalově dlouho hledal. Po změně stran ale dokázal, proč je prvním mužstvem tabulky a svému soupeři nastřílel pět branek, přičemž žádnou neinkasoval. Branky: Tremmel, Šísl – Ryšánek K. 4, Šicner, Nitrianský, Janutka.
FC Norton – Chrousti Chroboly 11:0 (6:0). Žádné překvapení se nekonalo, ba naopak. Norton potvrdil roli favorita a Chrobolům nadělil jedenáct gólů. Branky: Mottl 3, Černovský a Brabec 2, Kovář, Kneifl, Machala a Suvka.
TK Rumpál A – 1. FC Candát 3:3 (0:2). Zápas dvou loňských finalistů začal lépe pro Candáty, kteří se brzy dostali do dvoubrankového vedení. Rumpál ale v dalších minutách zlepšil svůj výkon a zápas otočil. Poté se hrál velmi útočný fotbal se spoustou šancí na obou stranách. Konečná remíza byla zřejmě zasloužená. Branky: Pravda, Wimberský a Tesárek – Pořádek, Ryšánek a Boháč.
Chrousti Chroboly – FC Candát 3:11 (2:4). První poločas dopadl pro Chroboly velmi dobře. Domácí mohli dokonce částečně pomýšlet na zisk prvních bodů. Poté však Candáti potvrdili roli favorita a nakonec suverénně zvítězili. Branky: Václavík 3 – Šísl 4, Tremmel a Beneš 2, Sova, Břicháček a Hálek.
1. FC Candát - FC Norton 4:2 (1:2). Po prvních dvaceti minutách to vypadalo na překvapení kola, jelikož nikdo neočekával, že by Norton mohl porazit 1. FC Candát. Zázrak se ale nakonec nekonal a Candát si svým vítězstvím udržel druhé místo v tabulce. Branky: Švec 3, Klíma – Brabec a Sova.

Další program – neděle 17. ledna: 9.00 Norton – Rumpál A, 9.50 RF Production – Lhenice, 10.40 FC Candát – Norton, 11.30 Rumpál A – RF Production, 12.20 Lhenice – FC Candát, 13.10 BTK Rumpál – 1. FC Candát, 14.00 Chroboly – Rumpál B, 14.50 MSK Bohemia – BTK Rumpál, 15.40 1. FC Candát – Chroboly, 16.30 Rumpál B – MSK Bohemia.

Libor Staněk