Zápasy opět potvrdily, že v nejvyšší soutěži neexistují slabší soupeři. „Sádek bychom měli porazit, s Bělovsí to bude velký problém. Po skončení soutěží velkého fotbalu se v týmech mění kádry a za Běloves nastoupí hráči třetiligového Náchoda,“ upozorňoval v sobotu dopoledne trenér Strabagu Pavel Šilhán. Nakonec Strabag získal bod za remízu s FS Sádek, s Bělovsí ztratil všechny body.

Strabag Lubryco Prachatice – FS Sádek 2:2 (0:0). Ve vyrovnaném utkání dlouho hrály prim obrany, střelci se nemohli prosadit. Branky tak přišly až po změně stran. Do vedení šli Prachatičtí brankou Caise a vše nasvědčovalo tomu, že si dokráčejí v klidu pro tři body. Neproměnili však další dobré šance a soupeř pět minut před koncem utkání vyrovnal Navrátilem. Stejný hráč dostal hosty dokonce do vedení. Prachatičtí zachraňovali alespoň bod až v posledních vteřinách zápasu, kdy se na 2:2 trefil krásnou střelou opět Cais.

Strabag Lubryco Prachatice – SK Goll Běloves 1:3 (1:3). V tomto utkání naopak všechny branky padly již v prvním poločase. Vstup do utkání měli lepší hosté a hned v první minutě šli do vedení brankou Hubky. Hosté hráli velice dobře takticky a nepouštěli hráče Strabagu příliš často do zakončení. V sedmé minutě šli dokonce do dvoubrankového vedení, když se přesně trefil Chmelík. O čtyři minuty později dostal Prachatické zpět do zápasu Hornát, když snížil na 1:2. Když se již oba celky viděly na přestávce, přidal třetí branku hostů Srkal a vrátil jim dvoubrankové vedení. Ve druhém poločase se domácí snažili nátlakovou hrou náskok soupeře smazat, ale ten hrál takticky odzadu a chodil do nebezpečných brejků. Tato hra mu vycházela a odvezl si z tohoto zápasu všechny tři body.

Výsledky ostatních zápasů: Slavičín – Darkovice 4:1, Polička – Darkovice 4:3, Slavičín Stonava 4:3, Polička – Stonava 3:2, Větřní – FS Sádek 3:6, Větřní – Běloves 3:10. Nový Bor – Chemcomex Praha 3:3, Jilemnice – Chemcomex 0:1, Nový Bor – Klatovy 3:1, Jilemnice – Klatovy 6:3.
Již v sobotu pokračuje liga dalším dvoukolem a na Prachatické čekají soupeři z nejtěžších. Zajíždějí do Poličky, kde se střetnou s domácím Novabrikem a Benagem Slavičín.