Bombarďáci Větřní – Strabag Lubryco Prachatice 2:4 (0:1). V krajském derby byl Strabag stále ve vedení. V prvním poločase otevřel skóre Sláma. Soupeř hned po obrátce vyrovnal, ale ve 31. minutě Podlešák a ve 33. Houška dali na 1:3. Minutu před koncem Bombarďáci snížili na rozdíl jediné branky, rychlou odpovědí však Houška pojisti výhru svého týmu na 4:2.

Trivet Klatovy – Strabag Lubryco Prachatice 3:4 (2:3). Ve velmi vyrovnaném utkání šli domácí do vedení již ve 2. minutě. Pak však úřadovali mladí reprezentanti ČR do 21 let v barvách Strabagu, Cais rychle vyrovnal a Bednár dostal Prachatické do vedení. Domácím se podařilo ve 13. minutě srovnat, ale do poločasu vrátil Strabagu vedení Houška. Klatovští ještě jednou po přestávce vyrovnali, ale odpověď Prachatic přišla okamžitě a Sláma dal na 3:4. V poslední desetiminutovce již střelci na obou stranách své šance zahazovali.

Strabag si připsal z prvního turnaje důležitých šest bodů a je čtvrtý v tabulce, když tři týmy před ním mají lepší skóre. K dalšímu dvoukolu jedou Prachatičtí nyní v sobotu až na sever Moravy k duelům s Premiem Stonava (bývalý Havířov) a Klimcem Darkovice.