V okresním přeboru je odehráno první utkání finálové série. Potřetí v sezoně vyhráli hráči Mostových jeřábů Prachatice nad Ederstavem Prachatice a jsou hodně blízko celkovému vítězství v soutěži, které by jim dávalo právo postupu do kraje.

H.B. mostové jeřáby Prachatice – Ederstav Prachatice 13:5. P. Klíma 4, Wimberský a Jírovec 3, Kocourek 2, debl – J. Vostřez 3, Z. Vostřez 1, debl. Odveta se hraje zítra od 17 hodin.

V okresní soutěži je již dohráno. Finálová série měla velice zajímavý vývoj. Hráči Zálezel v prvním utkání doma ve Čkyni přehráli tým Libína Prachatice D poměrně hladce 12:6, ale v odvetě dokázali Prachatičtí vše obrátit a nakonec se radovali z celkového vítězství v soutěži a postupu do okresního přeboru pro příští sezonu.

TTC Zálezly – Libín Prachatice D 12:6. Jar. Trojan 4, R. Martínek 3, Silovský a Jiří Trojan 2, debl – Liška a M. Gruber 2, Holub 1, debl.
Libín Prachatice D – TTC Zálezly 14:4. Buchlovský 4, Liška a M. Gruber 3, Kubíček 2, debly – Martínek 3, Jar. Trojan 1.
Finálová série skončila 1:1 na zápasy, vítězem se nakonec stal Libín Prachatice D v poměru 20:16 na jednotlivá utkání. Je vítězem okresní soutěže s právem postupu do okresního přeboru.