V okresním přeboru již je jisté, že na chvostu tabulky zůstane áčko Netolic a čeká je souboj o bytí a nebytí v přeboru s lídrem tabulky. Skvělou stíhací jízdou se z nebezpečí sestupu dostali Lheničtí a mohou být postrachem soupeřů i ve vyřazovacích soubojích.

Lhenice – Netolice A 12:6. V. Filip 4, M. Špán 3, Houška 2, V. Špán 1, debly – Martan a Pižl 2, Penc a Šortner 1.
Vimperk A – Netolice A 9:9. Rejšek 4, Kunc 3, Kortus 1, debl – Šortner 3, Plojhar a Pižl 2, Martan 1, debl.

V tabulce již chybí pouze zápasy posledního kola Lhenice – Slávia Prachatice, H.B. mostové jeřáby Prachatice – Netolice C, Netolice A – Vimperk B a Vimperk A – Ederstav Prachatice.

V okresní soutěži je prakticky také vše jasné. Vítězem základní části jsou Zálezly a v play off čekají na Volary. Teoreticky by ještě mohl na druhé místo poskočit Libín Prachatice B, ale musel by vyhrát oba zbývající zápasy a čekat na výsledek Slávie C. Již teď je však jasné, že boj o jediné postupové místo bude velice vyrovnaný.

Zálezly – Volary 10:8. Jar. Trojan 3, Jiří Trojan, R. Martínek a Silovský 2, debl – Veselovský 4, Zajac 3, debl.
Svatá Maří – Libín Prachatice D 7:11. Fleišman, Macorlík a Jungwirth 2, debl – M. Gruber a Krotký 3, Holub a Liška 2, debl.
Löffler Čkyně – Slávia Prachatice C 9:9. Bielek a Pěsta 3, Kavlík 2, debl – Mazour a Marek 3, P. Kubíček st. a Houška 1, debl.
Slávia Prachatice B – Rohanov 13:5. Schrenk 4, Pešek a Chochol 3, Mezera 2, debl – Šťastný, Kovařík, Randák a Rychtář 1, debl.

Do zkompletování tabulky ještě chybí zápasy Slávia Prachatice C – Libín Prachatice D, Rohanov – Slávia Prachatice C – Löffler Čkyně – Svatá Maří a Libín Prachatice D – Volary.